מערכת COL
|
יום י"ז כסלו ה׳תשע״ט
25.11.2018
בפעם ה-15: שבוע החסידות בבנייני האומה נפתח בעוצמה
שבוע החסידות תשע"ט נפתח בסערה בבנייני האומה בירושלים עיה"ק ● האירוע שהחל לפני 15 שנה בהתוועדות מרכזית ובמכירת כמה עשרות ספרים, הפך עם השנים לאירוע החסידי הגדול בארץ ● החל מצאת השבת ועד לשעה זו כבר נהרו למעלה מ-25,000 איש ליריד החסידות, וכמיטב המסורת כל מבואות הבניין פועלים 24 שעות ביממה: אולמי התוועדויות, אולמי כנסים והרצאות, אולמי תערוכות, אולמי מבחנים, כשגולת הכותרת היא יריד הספרים הענק ומופעי 'צמאה' באולם האודיטוריום ● השנה נערכים 12 אירועי 'צמאה' לכל שכבות ומגזרי האוכלוסייה ● "70,000 היהודים שצפויים להיטלטל בדרכים ולהגיע מכל קצוות הארץ, מביעים את הזעקה והתביעה 'אימתי קאתי מר'", אומר הרב משה שילת, המנצח והמנהל ביד רמה של היריד הגדול ● גלריית ענק מהיממה הראשונה
![בפעם ה-15: שבוע החסידות בבנייני האומה נפתח בעוצמה בפעם ה-15: שבוע החסידות בבנייני האומה נפתח בעוצמה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/11/5c348e2e2e3ce_1546948142_news_main_gallery.jpg)
צילום: מאיר אלפסי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות