מערכת COL
|
יום י"ד כסלו ה׳תשע״ט
22.11.2018
בית חיינו: השליח ממודיעין־עלית מסר את השיעור השבועי • גלרייה
קהל גדול של תמימים, תלמידי ישיבת תות"ל המרכזית בבית חיינו 770, התכנס כמידי יום רביעי בזאל למטה לשיעור השבועי בענייני משיח וגאולה • את השיעור השבוע מסר הרב אלעזר מרדכי קעניג, שליח הרבי במודיעין עלית, והוא נסוב על שיחת הרבי מש"פ וישלח תשנ"ב ועל יום הבהיר י"ד כסלו • גלריית תמונות
![בית חיינו: השליח ממודיעין־עלית מסר את השיעור השבועי • גלרייה בית חיינו: השליח ממודיעין־עלית מסר את השיעור השבועי • גלרייה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/11/5c348b0abf157_1546947338_news_main_gallery.jpg)
צילום: שניאור מור יוסף, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות