מערכת COL | יום י' כסלו ה׳תשע״ט 18.11.2018

המתנה של נשי חב"ד ליובל ה-90 של נישואי הרבי והרבנית

תגיות: נשי חב"ד
י"ד כסלו, יום שמעביר רטט של התרגשות חגיגית בלב כל חסיד. זה היום שבו הונח היסוד לדור השביעי, אבן הפינה להתקשרות עם הרבי נשיא דורנו ● "זה היום שקישר אותי אתכם", מכאן הכול התחיל.... זהו ציון דרך ששייך לכל אחד, לכל אחת ● כעת ההיסטוריה חוזרת, ולרגל שנת ה-90 לנישואי הרבי והרבנית הולך ונשלם ספר התורה שנכתב במיוחד על ידי ארגון נשי ובנות חב"ד שהקים הרבי ● לפרטים מלאים ולהצטרפות למתנה
המתנה של נשי חב
צילום ארכיון: שניאור שיף, COL

י"ד כסלו, יום שמעביר רטט של התרגשות חגיגית בלב כל חסיד. זה היום שבו הונח היסוד לדור השביעי, אבן הפינה להתקשרות עם הרבי נשיא דורנו. "זה היום שקישר אותי אתכם", מכאן הכול התחיל.... זהו ציון דרך ששייך לכל אחד, לכל אחת.


"עניין הנישואין של נשיא הדור – הנשיא הוא הכול – שייך לכל בני-ישראל שבדור, האנשים הנשים והטף" (תורת מנחם תשמ"ט חלק ד' ע' 289). ואם בכל שנה ושנה "הימים האלה נזכרים ונעשים", על אחת כמה וכמה כשמגיע תאריך היסטורי ועגול, יובל 90 לנישואי הרבי והרבנית. זה הזמן להתאחד סביב מתנה מיוחדת לרבי ולרבנית – השתתפות בספר התורה המיוחד לכבוד הרבנית, שיצא לדרך ביוזמת ארגון נשי ובנות חב"ד, ביארצייט ה-30 של הרבנית, כ"ב בשבט ה'תשע"ח, ומסתיים בשבוע הבא – לרגל י"ד כסלו, יובל ה-90 לנישואי הרבי והרבנית.


זו לא הפעם הראשונה שנשי ובנות חב"ד בארץ הקודש יוזמות מתנה ייחודית שכזו, וכאז כן עתה – גם אז נקשרו בספר התורה שני תאריכים ייחודיים. היה זה לפני ארבעים שנה בדיוק, בי"ד כסלו תשל"ט, עת צוין יובל החמישים לנישואי הרבי והרבנית. לרגל המאורע המיוחד, העלו נשי ובנות חב"ד, ביוזמתה של גב' יוכבד הלפרין ע"ה, רעיון למתנה משמעותית ומקורית  – כתיבת ספר תורה לזכות הרבי והרבנית. הרעיון יצא לדרך, ונמשך לאורך שנת תש"מ, בה צוין תאריך עגול נוסף – שנת השלושים לנשיאות הרבי. יוזמת ספר התורה זכתה ליחס מייקר ומיוחד מהרבי: השתתפות כספית מאת הרבי והרבנית, יחידות ייחודית לנציגות המארגנות שהגיעו מארץ הקודש לחצרות קדשנו, ומסירת רשימות המשתתפות בספר התורה במהלך היחידות, ע"פ הוראת הרבי. בנוסף, שלח הרבי יד מכסף וכתר לספר התורה, וערך התוועדות מיוחדת ופתאומית לקראת הכנסת ספר התורה.


ההיסטוריה חוזרת... ספר התורה לכבוד הרבנית עומד לקראת סיום, ולכבוד י"ד בכסלו שנת התשעים, מורגשת התעוררות רבה בקרב אנ"ש לזכות להצטרף, ולא להחמיץ את ההזדמנות לקחת חלק באחדות הגדולה. כל משפחה משתתפת במתנה הייחודית – מתנה של התקשרות לרבי, ונחת רוח לרבי ולרבנית, שבוודאי ירעיפו ברכתם על כל הנותנים.


"זה היום שקישר אותי אתכם"  - וזו המתנה שתקשר אותנו.

להצטרפות (עד יום חמישי י"ד בכסלו)  - tora.neshei.co.il   או במוקד הטלפוני – 053-7149853  - 072-3167767

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.