מערכת COL | יום א' כסלו ה׳תשע״ט 09.11.2018

סערת מבצע השליחות בהיכלי הישיבות • דיווח, תמונות, וידאו

בימים אלו נפתח בסערה מבצע "עבודת השליחות" הגדול שמקיים "ועד תלמידי התמימימ העולמי" בשיתוף "בנות חב"ד" לאלפי תלמידי התמימים ואלפי בנות חב"ד ברחבי ארץ הקודש • בישיבות תומכי תמימים ברחבי הארץ נפתח המבצע בתנופה גדולה, כאשר התלמידים השלוחים בכל ישיבה וישיבה מציגים את פרטיו בפני קהל התלמידים ומפעילים את המבצע בישיבה • תכני הלימוד, קטעי הוידאו, העלונים והתכנים הנלווים התקבלו בהתלהבות רבה • דיווח, גלריה, קטע וידאו

בפנים: באיזה ישיבות מתקיים המבצע?
סערת מבצע השליחות בהיכלי הישיבות • דיווח, תמונות, וידאו
פתיחת המבצע בהיכלי הישיבות (עיבוד: COL)

בימים אלו נפתח בסערה מבצע "עבודת השליחות" הגדול שמקיים "ועד תלמידי התמימימ העולמי" בשיתוף "בנות חב"ד" לאלפי תלמידי התמימים ואלפי בנות חב"ד ברחבי ארץ הקודש.

בישיבות תומכי תמימים ברחבי הארץ נפתח המבצע בתנופה גדולה, כאשר התלמידים השלוחים בכל ישיבה וישיבה מציגים את פרטיו בפני קהל התלמידים ומפעילים את המבצע בישיבה.

הישיבות בהן המבצע מתקיים הן הישיבות הגדולות במגדל העמק, כפר חב"ד, קרית גת, מגדל העמק - 'הזאל הקטן', תורת אמת, טבריה ו'חזון אליהו' בתל-אביב; והישיבות הקטנות באלעד, רחובות, באר שבע, ביתר עלית, קרית גת, לוד, נחלת הר חב"ד, בני ברק , ישיבת "אהלי תמימים" כפר חב"ד והישיבה בכפר סיטרין.

המבצע נפתח בקליפ וידאו שהסביר את פרטיו והביא גם קטעי שיחות נפלאות של הרבי על תפקיד דורנו לצד דברי התעוררות משלוחים, ולאחריו קיבל כל אחד מהבחורים 'קובץ לימוד' עם השיחות הנלמדות במסגרת המבצע, פרוספקט מהודר המסביר את מהלך המבצע ותכניתו ו'מורה שיעור' על תכני הלימוד השבועיים.

לצד אלו, מופצים מדי שבוע עלון מרתק ומהודר עם תכנים מרתקים ומקוריים בעניין השליחות וקליפ וידאו מושקע בהפקה מיוחדת של חברת JEM.

המבצע מלבה בקרב הבחורים את תמצית חינוכו של הרבי אותנו - "אני לא נבראתי לשמש את קוני", כאשר כל אחד בתפקידו הוא שליח של הקב"ה לגלות אלקות בעולם, להניח את רצונותיו על הצד ולהתמסר למילוי הכוונה העליונה.


לקטע וידאו מפתיחת המבצע בישיבה במגדל העמק, לחצו כאן

הוסף תגובה
0 תגובות
פופולרי באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.