מערכת COL | יום כ"ח חשוון ה׳תשע״ט 06.11.2018

הסיור של השלוחים הצעירים בבית חיינו • תמונות, סיקור

לאחר כתיבת פדיון נפש ונסיעה לאוהל הקדוש של המשלח, חזרו השלוחים הצעירים לשכונת קראון הייטס, שם נערך עבורם סיור מפורט במבואות בית חיינו על ידי תלמידי התמימים מישיבת תות"ל המרכזית 770. בהמשך התפללו תפילת מנחה בביתו של הרבי • צפו בגלריית תמונות מיומו הראשון של קעמפ 'צעירי השלוחים' - המחלקה לדוברי העברית, שנערך בימי כינוס השלוחים העולמי • גלריית תמונות
הסיור של השלוחים הצעירים בבית חיינו • תמונות, סיקור
צילום: שניאור רייניץ, שניאור מור יוסף

קעמפ צעירי השלוחים המתקיים במקביל לימי הכינוס, ובו משתתפים ילדי השלוחים מרחבי תבל, נפתח בבוקרו של יום שישי, ונמשך עד לאחר הבאנקעט.

מאות ילדי השלוחים הנוטלים חלק בתכנית המחלקה לדוברי העברית של הקעמפ, הגיעו בשעת בוקר מוקדמת אל הקמפוס המפואר של "בית רבקה", שם התקבלו עלידי הצוות המסור מבחורי הישיבה ב-770. כל שליח צעיר מקבל תג וערכה שתלווה אותו בימי הקעמפ.

מעמד פתיחה מיוחד נערך באולם שישמש את הקעמפ במהלך הימים הבאים לתפילות וסעודות השבת. האווירה המיוחדת של קעמפ כינוס השלוחים, כמוה יש אחת בשנה, שוררת ואוחזת בהתרגשות בשלוחים הצעירים.

בתום מעמד הפתיחה מתארגנים השלוחים לנסיעה לאהל הק', אל הרבי המשלח.

לאחר וידיאו מיוחד, יושבים המדריכים עם השלוחים, לומדים וכותבים פ"נ אותו יגישו לרבי בעוד שעות ספורות. בחצר אהל חב"ד ליובאוויטש נואם בפניהם השליח מרמת גן הרב בנימין וילהלם, ומתאר בפני השלוחים הצעירים את גודל הרגעים.

בצהרי יום שישי ביקרו השלוחים ב770, שם נערך סיור מושקע במיוחד, מלווה באלבום וקטעי וידיאו המראים כל מקום ומקום בבית חיינו, בחדרו הקדוש, ומקומו של הרבי בתפילות ובהתוועדויות. שעה ארוכה נערך הסיור בהנאה מיוחדת, תוך כדי שמיעת סיפורים ורגעי אור מבית חיינו.

תפילת מנחה נערכת בביתו הק' של הרבי ברחוב פרזידנט, שם חלק שליח הרבי לכפר סבא הרב יוסף יצחק ליפקין מזכרונותיו עם ילדי השלוחים, והסביר להם את הזכות המיוחדת שהרבי פתח את ביתו בפני קהל החסידים.

דקות ספורות נותרו אותם מנצלים השלוחים להתארגן לשבת כינוס השלוחים העולמי.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.