מערכת COL | יום כ"א חשוון ה׳תשע״ט 30.10.2018

11 ערים כן, 4 ערים לא: היכן ניצחו נציגי חב"ד? • הנתונים המלאים

מסכמים בחירות ב-COL: אחרי שבועות ארוכים של קמפיינים, ביקורי בית, שלטי חוצות ועוד, נהרו במשך 15 שעות, מ-07:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה, כ-3.5 מיליון איש בארץ-הקודש אל הקלפיות, להצביע ולבחור את חברי המועצות וראשי הערים ל-5 שנים הקרובות • במס' ערים ברחבי הארץ התמודדו גם חסידי חב"ד כנציגי הקהילות בעירם • מי ניצח וייכנס למועצה ומי הפסיד במערכה?כל הפרטים - מתעדכן >>>

> מה מתרחש בקהילות חב"ד בארה"ק • הנתונים
11 ערים כן, 4 ערים לא: היכן ניצחו נציגי חב
קלפי בחירות באחת הערים בארה"ק


מאת: מנדי זילברשטרום, COL

***

כפר חב"ד:

מתמודדי הרשימה המרכזית למועצה ולוועד:

נציגי המועצה:

ר' ימי ליפשיץ - נבחר.
ר' יוסף הלל - נבחר.
ר' דני שאבי

נציגי ועד מקומי:

ר' שמעון רבינוביץ - נבחר.
ר' שייע סגל - נבחר.
ר' יצחקי רויטבלט - נבחר.
ר' מוישלה גוטמן

מתמודדי רשימת מומלצי המד"א, ויו"ר הוועד:

נציגי המועצה:

ר' שמוליק אזימוב - נבחר.
ר' שניאור יוזביץ - נבחר.
ר' מענדי בלוי - נבחר.
ר' מנדי חביב
ר' דודי סלאווין
ר' מענדי דברוסקין
ר' יוסי וינפלד

נציגי ועד מקומי:

ר' נחמן רייכמן - נבחר.
ר' זמי ליפסקר - נבחר.
ר' ידידיה חסין - נבחר.
ר' יצחק אמיתי - נבחר.
ר' ישראל ירט
ר' שלומי וינפלד
ר' מור יוסף
ר' אודי בן דוד
ר' ישראל אסולין
ר' טדי ליאני

מתמודדי הרשימה המשיחיסטית:

נציגי המועצה:

ר' חיים רייכמן - נבחר.
ר' איתן מזרחי
ר' צבי הירש מיידנצ'יק

נציגי ועד מקומי:

ר' יענקל קעניג - נבחר.
ר' אבי חנוכה - נבחר.
ר' שלמה רייניץ
ר' איתן מזרחי
ר' דן בן חור

***

קרית מלאכי:

הנציג: ר' צלי מזרחי.
התמודד במשבצת: ראש רשימת 'מאמינים'.
מס' מנדטים שקיבלו: 3

> נבחר.

ראשון לציון:

הנציג: עו"ד שרון גושן.
התמודד במשבצת: מס' 2 ברשימת 'מאמינים בראשון'.

> לא נבחר.

ירושלים:

הנציג: ר' יעקב הלפרין.
התמודד במשבצת: נציג חב"ד, במקום הרביעי ברשימת אגודת ישראל.

> לא נבחר.

גבעת זאב:

הנציג: ר' זאבי ליפסקר.
התמודד במשבצת: מס' 3 ברשימת גז למועצה.

> נבחר.

רחובות:

הנציג: ר' אריק ליפסקר.
התמודד במשבצת: נציג חב"ד, מספר 3 במפלגת הבית היהודי.

> לא נבחר.

ביתר עלית:

הנציג: ר' משה כהנא.
התמודד במשבצת: בראש רשימת "קהילות קודש".
מס' מנדטים שקיבלו: 1

> נבחר.

עמנואל:

הנציג: ר' יוסף יצחק סימה.
התמודד במשבצת: סיעת 'חב"ד עמנואל'.

> נבחר.

מגדל העמק:

הנציג: ר' ברוך אביסרור.
התמודד במשבצת: מקום 3 ברשימת ש"ס.

> נבחר.

בית שמש:

הנציג: ר' ישראל מנדלסון.
התמודד במשבצת: מקום 3 ברשימת הבית היהודי.

נבחר.

נצרת עילית:

הנציג: ר' מנחם גנדל.
התמודד במשבצת: (מטעם האיחוד הלאומי), בראש הרשימה הדתית המשותפת.
מס' מנדטים שקיבלו: 1

> נבחר.

לוד:

הנציג: ר' יוסי לויטין.
התמודד במשבצת: מקום ה-4 במפלגת 'הבית היהודי'.
מס' מנדטים שקיבלו: 3

> לא נבחר.

קרית גת:

הנציג: ר' זלמן הכט.
התמודד במשבצת: נציג חב"ד מס' 3 ברשימה מאוחדת של כלל הקהילות.
מס' מנדטים שקיבלו: 4

> נבחר.

דימונה:

הנציג:
 ר' ניסים חמו.

> נבחר.

אלעד:

הנציג:
ר' אורן מזרחי.
התמודד במשבצת: מס' 4 ברשימת ג'.

> נבחר.

צפת:

הנציגים: 

ר' שניאור ליפסקר - נבחר
ר' יורם מעודה- נבחר
ר' יהודה דישראלי.

התמודדו במשבצת:
רשימת חב"ד למועצת העיר (עפ"י הסדר הכתוב).  
מס' מנדטים שקיבלו: 2

> נבחר.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
    אישור
    מעלה תמונות...
    התמונות הועלו בהצלחה
    ויפורסמו לאחר אישורן
    התמונות תויגו בהצלחה
    ויוצגו במערכת התמונות
    המשך
    מתוך
    x
    תודה שנרשמת!
    מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
    x
    עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
    מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
    x
    קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
    באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.