מערכת COL
|
יום ט"ז ניסן ה׳תשס״ה
25.04.2005
שנה לפטירת הרב שלמה מיידנצ'יק ע"ה
ביום ראשון של חג הפסח חל יום ה'יארצייט' הראשון לפטירת הרה"ח שלמה מיידנצ'יק ע"ה, שעסק בעסקנות חב"דית במשך שנים רבות בתפקידים שונים: יו"ר ועד כפר-חב"ד, ויו"ר אגודת-חסידי-חב"ד בארץ הקודש. בשנת תש"כ מונה ר' שלמה מיידנצ'יק לתפקיד יו"ר ועד כפר-חב"ד בה פעל לרווחת תושבי הכפר. בשנת תש"נ, מונה ליו"ר אגו"ח בברכת הרבי. בשנה האחרונה לחייו, כאשר חלה, נשא את כאביו בגבורה, ולא התלונן על מחלתו. ביום ראשון של חג הפסח נפטר כשהוא מותיר אחריו בנים ובנות, נכדים ונכדות, נינים ונינות ההולכים בדרכיו.
![שנה לפטירת הרב שלמה מיידנצ'יק ע שנה לפטירת הרב שלמה מיידנצ'יק ע](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/04/5c2ab8fa745d5_1546303738_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
2.
אדם מיוחד
ט"ז ניסן ה׳תשס״ה
פעל רבות לטובת חב"ד בכלל ואפילו על הפרט,
הוא עזר לי באופן מיוחד למרות שלא היה חייב לי כלום,
"חבל על דאבדין ואינם משתכחים"
הוא עזר לי באופן מיוחד למרות שלא היה חייב לי כלום,
"חבל על דאבדין ואינם משתכחים"
3.
אכן כך
ט"ז ניסן ה׳תשס״ה
באמת היה אדם מיוחד ביותר