מערכת COL | יום ג' חשוון ה׳תשע״ט 12.10.2018

הרב ירוסלבסקי ציטט מהרבי: "מלחמה בנחלה היא מלחמה ב770"

שבועיים לפני הבחירות המוניציפליות ברחבי הארץ, מפרסם אמש (ליל שישי) המרא דאתרא של קריית מלאכי הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי מכתב לתושבי הקהילה, שבו חוזר ומדגיש את החשיבות שבציות לקביעת והמלצת 'ועד נחלת הר חב"ד' בעניין הבחירות הקרובות • בסוף מכתבו מביא הרב מענה מהרבי שמצא בהשגחה פרטית בימים האחרונים: "כמדובר כמה פעמים מופרך שינהלו מלחמה נגד ביסוס נה"ח, כי זוהי מלחמה נגד 770 וענייניו" • לסיפור המלא, וידיאו
הרב ירוסלבסקי ציטט מהרבי:
מכתבו של הרב ירוסלבסקי על רקע תמונת הרב. למטה: יו"ר 'ועד נחלת הר חב"ד' לצד ראש העיר המכהן ומועמד הועד לבחירות הקרובות מר ללו זהר

שבועיים לפני הבחירות המוניציפליות ברחבי הארץ, מפרסם אמש (ליל שישי) המרא דאתרא של קריית מלאכי הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי מכתב לתושבי הקהילה, שבו חוזר ומדגיש את החשיבות שבציות לקביעת והמלצת 'ועד נחלת הר חב"ד' בעניין הבחירות הקרובות.

"כידוע אשר את נחלת הר חב"ד ייסד ובנישיאות כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו", פותח הרב ירוסלבסקי את מכתבו ומביא ציטוט מיחידות כללית של הרבי לתושבי כפר חב"ד ונחלת הר חב"ד בשנת תשד"מ.

"כאן בנחלת הר חב"ד", ממשיך הרב, "קבע הרבי שתמיד צריך להתנהג בעניין הבחירות וכו' כפי שמחליט הועד, שקיבל בשעתו תוקף מכ"ק אדמו"ר, ולכן כפי שהחליט הועד יש לפעול מתוך אחדות אמתית, וזה יתן את כל הברכות שאנו זקוקים להם בגשמיות וברוחניות.

"ואבקש מכל אחד ואחד לעשות מתוך אחדות את החלטת הועד וזה יתן ברכות ה' לשנה טובה בכל המצטרך לכל אחד ואחד".יש לציין שהשבוע הוציא יו"ר ועד נחלת הר חב"ד הרב מרדכי גורודצקי הודעה רשמית, לפיה החלטת הועד היא לתמוך במועמדותו של מר ללו זהר לראשות העירייה.

צפו בוידיאו:

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.