מערכת COL
|
יום י"ח תשרי ה׳תשע״ט
27.09.2018
מִשָּׁם שׁואבים: השליח מבאפולו רומם את האורחים • גלריה
שעה קלה לאחר צאת החג קיים 'ועד תלמידי התמימים העולמי' התוועדות 'שמחת בית השואבה' עם השליח בבופאלו הרב נתן גוראריה • המוני אורחים כמו גם רבים מתושבי שכונת קראון הייטס, חסידים מהשכונות הסמוכות ועוד, השתתפו עד השעות הקטנות של הלילה בהתוועדות המרוממת שנערכה בסוכת ה'ועד' שבחצר חנות הספרים קה"ת • גלריית תמונות
![מִשָּׁם שׁואבים: השליח מבאפולו רומם את האורחים • גלריה מִשָּׁם שׁואבים: השליח מבאפולו רומם את האורחים • גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/09/5c346619f0eb8_1546937881_news_main_gallery.jpg)
צילום: שניאור רייניץ
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות