מערכת COL
|
יום י"ד תשרי ה׳תשע״ט
23.09.2018
תמונת החג • ראש הממשלה והאתרוג
משלחת חסידי חב"ד הגיעה לסוכת ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה והעניקה לו סט מהודר של ארבעת המינים לחג • עם נתניהו נפגשו יו"ר ועד כפר חב"ד ר' נחמן רייכמן והעסקן החב"די ר' זלמן וולף • ראש הממשלה קיבל גם את שבועון כפר חב״ד לחג, והתרגש למראה תמונת הרבי בעמוד השער באומרו: ״הייתי אצלו בשמחת תורה יומיים אחרי שהחזיק את הלולב והאתרוג״. רעייתו שרה הוסיפה בהתלהבות: ״לביבי יש שעות רבי יותר מכולם״.לתמונה נוספת
![תמונת החג • ראש הממשלה והאתרוג תמונת החג • ראש הממשלה והאתרוג](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/09/5c346476a43a4_1546937462_news_main_gallery.jpg)
צילום: לע"מ
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות