מערכת COL
|
יום י"א ניסן ה׳תשס״ה
20.04.2005
הרב קירשנזפט נפגש לשיחה אישית עם מפכ"ל המשטרה
מנהל בית חב"ד בגוש קטיף הרב יגאל קירשנזפט נפגש לשיחה אישית בארבע עיניים עם מפכ"ל המשטרה רב-ניצב משה קראדי במהלך ביקורו היום (רביעי) בגוש קטיף. לביקור התלוו גם מפקד מחוז דרום, ניצב אורי בר-לב, ורב המשטרה. הרב קירשנזפט והמפכ"ל קראדי חברים טובים מזה שנים רבות ושירתו יחד באותה מחלקה במהלך שירותם הצבאי ביחידת הצנחנים. הרב קירשנזפט סיפר ל-COL כי השיחה ביניהם היתה אישית ובמהלכה הוא אמר למפכ"ל כי "אנחנו נישאר עוד שנים רבות בגוש קטיף"...
![הרב קירשנזפט נפגש לשיחה אישית עם מפכ הרב קירשנזפט נפגש לשיחה אישית עם מפכ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/04/5c2ab84e9b524_1546303566_news_main_gallery.jpg)
הרב יגאל קירשנזפט עם רב-ניצב משה קראדי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות