מערכת COL
|
יום י"א ניסן ה׳תשס״ה
20.04.2005
י"א ניסן בקראון-הייטס
מאות אברכים, תלמידים ואורחים ציינו אמש (ג') את יום י"א בניסן, בהתוועדות חסידית באירוע המרכזי שהתקיים בקמפוס חמ"ש המפואר בבית רבקה, ואורגן על-ידי אגודת-חסידי-חב"ד העולמית תחת שרביטו של הרב אברהם שם-טוב. במהלך האירוע צפו מאות המשתתפים בוידאו מיוחד מהרבי. קטעים נדירים של מכירת חמץ, שריפת חמץ ועוד, הרכיבו את הוידאו, והקהל צפה בו בהתעניינות מרובה.
![י י](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/04/5c2ab80dc52a1_1546303501_news_main_gallery.jpg)
צילומים: אשר ליצמן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות