מערכת COL | יום ד' אלול ה׳תשע״ח 15.08.2018

הילד נוסע לשנת 'קבוצה'? ביטוח רפואי לחו"ל כבר עשיתם לו? (פ)

בימים אלו מתארגנים התמימים בוגרי ישיבות חב"ד בארץ הקודש לנסיעה לרבי ל'שנה תמימה' • הנהלת קופת בחורים מבקשת להזכיר לכל בחור לדאוג לביטוח רפואי. ההרשמה לביטוח הקבוצתי בעיצומה • לכל הפרטים
הילד נוסע לשנת 'קבוצה'? ביטוח רפואי לחו
בשנים האחרונות חלה התעוררות בעניין השירותים הרפואיים בין אנ"ש והאורחים הנוסעים לחצרות קדשינו, ובמיוחד התלמידים הנוסעים לשנה שלימה בעקבות מספר מקרים קשים בהם נפגעו ישראלים חסרי ביטוח ונתקעו בלי מימון להוצאותיהם הרפואיות.

הנהלת קופת בחורים מבקשת מהורי הבחורים לוודא שילדיהם מבוטחים בביטוח המתאים לנסיעה, ושבעת הצורך (ל"ע) יהיה כיסוי ביטוחי להוצאות רפואיות עבורו, וחס וחלילה שלא יימנע ממנו טיפול מציל חיים.

כבכל שנה יש הסדר קבוצתי מוזל מול חברת 'הפניקס' בו יינתן לבחורים ב'קבוצה' מחיר זול במיוחד עם הצרכים המתאימים – ללא השתתפות עצמית כלל בביקור רופא, תרופות ואשפוז (ל"ע), תיאום עם המרפאות בשכונת המלך וסוכנות ביטוח וותיקה שתעזור לכל בחור לקבל את הטיפול והסיוע הטובים ביותר במהירות במקרה חירום.

בנוסף, המבוטחים במסלול זה נהנים מהסדר בין חברת 'הפניקס' ובין המרפאות בקראון הייטס. מבוטח שיש בידיו את הפוליסה הקבוצתית יוכל לגשת למרפאות בקראון הייטס ובהצגת הפוליסה ותעודה מזהה יקבל טיפול ללא תשלום. כיום בקראון הייטס יש ארבעה מרפאות בהסדר, ביניהם מרכז 'טרם' המספק שירותי רנטגן ואבחון נוספים ברוב שעות היממה.

המעלה המרכזית של הביטוח הקבוצתי בשונה מביטוחים דרך קופות החולים, היא שבמקרה של תביעה, ישנו סוכן פעיל המטפל במקרה והוא הנציג של המבוטח מול חברת הביטוח. מעלה נוספת היא שהבחור אינו נדרש להוציא שום סכום מכיסו ברוב המקרים הרפואיים והתשלום מועבר ישירות למרפאות. הפוליסה הקבוצתית מוכיחה את עצמה מזה שש שנים גם במקרים של תביעות כבדות בעלויות של מאות אלפי דולרים.

חשוב להודיע שכאשר נדרשים לטיפול רפואי (קורה מדי שנה לא פעם ולא פעמיים), הימצאות הביטוח חוסכת עלויות בסכומי עתק ומאפשרת טיפול רפואי בלב שקט מבחינה כספית.

ניתן להתקשר בשעות היום לסוכנות הביטוח 02-643-3045.

ניתן גם להתקשר לסוכן יוסי רייניץ במספר 052-2409421 (ניתן להשאיר הודעה במוקד ביפר).

הסדר הביטוח הנ"ל תקף גם לגבי חודש תשרי הבעל"ט. הודעה מפורטת בנושא תפורסם בשבועות הקרובים.

כל ביטוחי הבריאות הרגילים אינם מכסים החמרה במחלה כרונית קיימת. מומלץ בטרם הגיעכם לבית חיינו בית משיח-770 לסיים את כל הטיפולים הרפואיים ובמיוחד טיפולי השיניים, שבניו יורק עולים הון תועפות. אנשים הסובלים מתופעות כרוניות יופנו לפוליסה שונה שניתנה אף היא בהסדר מוזל.

התמימים ואנ"ש הנוסעים ל'קבוצה' ולחודש החגים מתבקשים להקדים ולרכוש את הפוליסה מיד עם רכישת כרטיס הטיסה, היות ובמקרים מסוימים זהו תהליך שלוקח זמן.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.