מערכת COL | יום ג' אלול ה׳תשע״ח 14.08.2018

בית ספר חב"ד אשדוד: שנת הלימודים נפתחה בהצלחה

כמאה וחמישים תלמידי חמד חזרו לבית הספר חב"ד אשדוד בהתרגשות ובחדווה לקראת השנה החדשה • בפתח בית הספר קיבל את פני התלמידים וההורים הנרגשים מנהל בית הספר הרב פנחס מנדלזון במאור פנים. את פני התלמידים והוריהם קיבל הרב שניאור גודמן מנכ"ל מוסדות חב"ד אשדוד בתקיעת שופר ודברי ברכה • לכתבה המלאה, תמונות
בית ספר חב

ביום ראשון א' אלול נפתחה שנת הלימודים בבית ספר חב"ד אשדוד - ברגל ימין.

כמאה וחמישים תלמידי חמד חזרו לבית הספר בהתרגשות ובחדווה לקראת השנה החדשה. בפתח בית הספר קיבל את פני התלמידים וההורים הנרגשים מנהל בית הספר הרב פנחס מנדלזון במאור פנים.

לאחר כניסה של התלמידים לכיתות הלימודי להפוגה חווייתית ע"י מחנכי הכיתות, יצאו כל תלמידי בית הספר - כפי המסורת - לטכס פתיחת שנה, אשר נפתחה בתקיעת שופר ודברי ברכה מפי הרב שניאור גודמן מנכ"ל מוסדות חב"ד אשדוד, ומנהל בית הספר ברך את התלמידים והצוות החינוכי המסור.

לסיום נערכה פעילות חווייתית של כניסה של הכיתה החדשה - כיתה א - ע"י שאר תלמידי בית הספר.

התלמידים חזרו לכיתות לתחילתה של שנה חדשה אשר נושאת איתה המשך עליה בכל הפעילות החינוכית העניפה של בית הספר, אשר איתה מלווה ומסייע לאורך כל השנה הרב אליהו קריצ'בסקי שיחי - מנכ"ל רשת אהלי יוסף יצחק.

יצוין כי גם בימים אלו הורים רבים להירשם לבית החינוך חסידי ומקצועי -בית ספר חב"ד, אשר מהווה אחד ממוסדות החינוך המובילים באשדוד ומהווה אבן שואבת לכל שכבות האוכלוסייה לחינוך ברוח חב"ד, תוצאה זו היא בשיתוף פעולה של כל הגורמים יחד עם צוות המחנכים המסור העושה ימים ולילות למען חינוך התלמידים.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.