מערכת COL
|
יום כ"ד אב ה׳תשע״ח
05.08.2018
הדיי קעמפ השני בגודלו בארץ בתמונה
כ200 חיילי דיי קעמפ "לגיונו של הרבי" יחד עם 50 אנשי הצוות נעמדו לתמונה ● דיי קעמפ לגיונו של הרבי, נתניה. הדיי קעמפ השני בגודלו בארץ הקודש בניהולם של התמימים: יהודה בן חיים, ארי מינצברג ומענדי טייכמן שע"י בית חב"ד נתניה בראשות שליח הרבי הרב וולפא נעמדו הבוקר לתמונה המסורתית ● לתמונה בגודל מלא
![הדיי קעמפ השני בגודלו בארץ בתמונה הדיי קעמפ השני בגודלו בארץ בתמונה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/08/5c344a9b20b69_1546930843_news_main_gallery.jpg)
צילום: חיים טויטו
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות