![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מערכת COL
|
יום כ"ב אב ה׳תשע״ח
03.08.2018
אמש בכפר חב"ד-ב': חתונת משפחות לפקיבקר-מישולובין • גלריה
באולם האירועים שבכפר חב"ד-ב' נערכה הערב (חמישי) חתונת הת' שמואל בן הרב מנחם מענדל לפקיבקר רב קופ"ח 'כללית', עב"ג בתיה בת ראש ישיבת חב"ד בביתר עילית הרב מרדכי מישולבין, בהשתתפות אורחים מכל רחבי הארץ • צלם COL אליהו לוי היה שם, והוא מגיש את הגלריה היומית משמחות אנ"ש • חתונת לפקיבקר-מישולובין
![אמש בכפר חב אמש בכפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/08/5c3449bf008dd_1546930623_news_main_gallery.jpg)
צילום: אליהו לוי, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות