מערכת COL
|
יום כ' אב ה׳תשע״ח
01.08.2018
'אלו ואלו': ונפשת > מצוות בין הזמנים? • דיון
הם חוזרים עייפים, מרוטים, וכעת צריך בין הזמנים שלם להתאושש: האם לא הגזמנו עם זה? שלא לדבר על טיסות לחו"ל במבצע 'הכל כלול' • יש אומרים: זה הזמן לצאת מהשגרה ולשנות אווירה, למלא כוחות לשנה הבאה • ויש אומרים: 'אשרי יושבי ביתך' - בחוץ אין שום דבר שאין להשיג בסביבה הקרובה, שלא לדבר על נסיעות לחו"ל • ובכלל: יש לחזור להתנהגות צנועה ולא מנקרת עיניים • ומה היא דעתכם? • שתפו אותנו באמצעות התגובות
!['אלו ואלו': ונפשת > מצוות בין הזמנים? • דיון 'אלו ואלו': ונפשת > מצוות בין הזמנים? • דיון](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/08/5c3448203b530_1546930208_news_main_gallery.jpg)
ארכיון COL
הערת מערכת: רק תגובות ראויות ומכבדות בנושא - יתפרסמו באתר!
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות