מערכת COL | יום י"ג אב ה׳תשע״ח 25.07.2018

נתניה > יום ספורט אתגרי בדיי קעמפ 'לגיונו של הרבי' • גלריה

בוקר היום השני בדיי קעמפ 'לגיונו של הרבי' נפתח בסערה בסימן "נפש בריאה בגוף בריא" • המסדר העוצמתי שאיחד הבוקר את 2 האוגדות נפתח עם פעילות בוקר חסידית ומיוחדת שהוכנה במיוחד ליום • לכתבה המלאה
נתניה > יום ספורט אתגרי בדיי קעמפ 'לגיונו של הרבי' • גלריה
צילום: יוסי ג'רופי
בוקר היום השני בדיי קעמפ 'לגיונו של הרבי' נפתח בסערה בסימן "נפש בריאה בגוף בריא". המסדר העוצמתי שאיחד הבוקר את 2 האוגדות נפתח עם פעילות בוקר חסידית ומיוחדת שהוכנה במיוחד ליום זה ע"י רכזי האוגדות.

לאחר המסדר, פנו החיילים היישר אל הזאל הגדול - 770, שם נמשכה ביתר שאת תחרות הסיירות - אותה כפי שכבר דיווחנו ניתן לזהות ממרחק כששאגות ה'אמן' בתפילה העוצמתית נשמעים היטב באיזור התלמוד תורה בהנהלתו של ר' מאיר מור יוסף והשכונה סביב.

ארוחת בוקר, והיישר אל הלימודים המיוחדים ליום זה והפעילות המיוחדת יוצאת לדרך.. החיילים נהנים מפעילויות ספורטיביות מיוחדות ויוצאות מן הכלל. ניתן היה לראות את ההנאה בעיניים של החיילים.

בתחרות מיוחדת בתוך הסיירות עברו החיילים בין התחנות השונות, ביצעו מס' משימות ובסיומם נבחרו הנציגים אשר יובילו את התחרות בשלב הגמר המיוחד מול כל האוגדות כולם. הצבעים חולקו ומלחמת "נפש בריאה בגוף בריא" יצאה לדרך כשבסיומה הובילה הקבוצה הכתומה לקול שאגות השמחה של החיילים. בגן ישראל נתניה לא נחים..
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.