מערכת COL | יום ז' אב ה׳תשע״ח 19.07.2018

הסתיימו בהצלחה ימי ההערכות של שלוחי הרבי בקמפוסים

ימי ההערכות של שלוחי הרבי בקמפוסים לקראת שנה"ל הבעל"ט הסתיימו בהצלחה במלון קיבוץ לביא, במהלך הימי הערכות התקיימו שיעורים הרצאות ודיונים על תוכניות הלימוד ועבודת השליחות המיוחדת עם הסטודנטים, אירוע מיוחד של סיום מסכת והתוועדות "צאתכם לשלום" לשלוחים החדשים בחב"ד בקמפוס התקיימה בהשתתפות הרב יצחק גולדברג, הרצאה מיוחדת מפי הרב חיים שלמה דיסקין ששיתף מניסיונו העשיר בעבודת השליחות ● לסיפור המלא
הסתיימו בהצלחה ימי ההערכות של שלוחי הרבי בקמפוסים
עם התרחבות כמות השלוחים וכמות ואיכות הפעילות במסגרת חב"ד בקמפוס ישראל, גם ימי הערכות לקראת שנה"ל הבאה, הנערכים מידי שנה לשלוחי הרבי בקמפוסים, נערכו במתכונת מורחבת ועשירה.

במהלך ימי העיון נמסרו שיעורים על ידי השלוחים, שיעורים הנלמדים בקורס היוקרתי 'מבט אל החיים' של חב"ד בקמפוס, השיעורים נכתבו על ידי מנהל תוכניות הלימוד הרב אורי גמסון שניהל את הדיונים על השיעורים והדרכים לשפר ולייעל את העברת השיעורים ולחדד את המסרים.

ביום הראשון השתתף חבר הנהלת חב"ד בקמפוס הרב חיים שלמה דיסקין שבהרצאה מיוחדת חלק מניסיונו בעבודת השליחות ובאסיפה עם השלוחים החדשים שהצטרפו לשלוחים הוותיקים הנחה ונתן קווים מנחים לבניית קשר בריא ונכון בין השלוחים.

התוועדות "צאתכם לשלום" לשלוחים החדשים עם חבר הנהלת חב"ד בקמפוס הרב יצחק גולדברג חתמה את היום הראשון, הרב גולדברג התוועד על ההתמסרות והעבודה 'אחד על אחד' והבאת הרבי לכל סטודנט וקישר זאת עם זכרונות מתחילת המהפכה של הרבי בצרפת.

מושב מיוחד נערך ביום השני בהשתתפות ר' אלי לבנון ראש 'המינהלת לזהות יהודית' במשרד לשירותי דת, במושב דנו על העבודה המשותפת של השלוחים והמינהלת, ר' אלי לבנון דיבר על הצורך להיות קשובים לציבור ולהיות זהירים בעבודה מקצועית וחוקית.

הרב משה שילת והרב דוד קורץ מנהלי חב"ד בקמפוס מציינים את הסייעתא דשמיא הגדולה שיש בעבודת השלוחים בקמפוסים, "בימים אלו אנו מסיימים שנה מוצלחת מאד בתוכניות לימוד ותוכניות אחרות מגוונות בקמפוסים ונערכים לשנה"ל הבאה שתהיה מוצלחת עוד יותר בכוחות משותפים של כלל שלוחי הרבי בקמפוסים"
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.