מערכת COL
|
יום ד' אב ה׳תשע״ח
16.07.2018
ראש המועצה בשמחת הווארט לבת השליח בקרני שומרון
בשמחת הווארט להת' קותי רדזינר מקרית-מלאכי, שבא בקשרי השידוכין עב"ג אמונה כהן, בתו של השליח לקרני שומרון, הרב יצחק-יהונתן כהן • בשמחת הווארט, שהתקיימה בבית השליח הרב כהן בקרני שומרון, השתתפו אורחים רבים, ביניהם חברי וידידי המשפחות, מקורבים רבים שבאו לשמוח בשמחת השלוחים • אורח מיוחד שהגיע לשמוח בשמחת השליח ולהוקיר טובה על פועלו הרב מזה שנים רבות ביישוב, היה ראש מועצת "קרני שומרון" וסביבותיה, מר יגאל להב • תמונות
![ראש המועצה בשמחת הווארט לבת השליח בקרני שומרון ראש המועצה בשמחת הווארט לבת השליח בקרני שומרון](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/07/5c33d5106c010_1546900752_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות