מערכת COL
|
יום כ"ט תמוז ה׳תשע״ח
12.07.2018
הרב בועז קלי עם השר איוב קרא ומנהיג הדרוזים ● היו ימים
לפני כארבע שנים, יזם הרב בועז קלי ע"ה - שהיה מעבר לפעילותו בשבע מצוות בני נח, פעיל בולט בענייני שלימות הארץ - ביקור מיוחד ומרגש של השר איוב קרא יחד עם המנהיג הרוחני של העדה הדרוזית במוזיאון גוש קטיף בירושלים, מה שהביא בעקבותיו עשרות סיורים מודרכים של בני העדה הדרוזית במקום ● מטרת הביקור היתה לחברם לפעילות של שלימות הארץ ובטחונה והסכנות שבמסירת שטחי ארץ ישראל ● תמונות נוספות>>
![הרב בועז קלי עם השר איוב קרא ומנהיג הדרוזים ● היו ימים הרב בועז קלי עם השר איוב קרא ומנהיג הדרוזים ● היו ימים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/07/5c33d3db2fb73_1546900443_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות