מערכת COL
|
יום ו' תמוז ה׳תשע״ח
19.06.2018
"תופעת השליחות היא שמיימית לחלוטין" • ראש העיר אילת בנאום
במהלך מופע 'התוועדות' המרשים שהתקיים באילת לכבוד ג' תמוז נשא ראש עיריית אילת מר מאיר יצחק הלוי נאום מיוחד על הקשר שלו לחסידות חב"ד • "אמשיך לחקור את תופעת השליחות וההתקשרות של חסידי חב"ד לרבי. זו תופעה שמימית" • ראש העיר הביע את תודתו לה' על כך ש"התברכה העיר אילת ברב ראשי בדמותו של הרב יוסף הכט המנהיג את העיר ואת מוסדות חב"ד ביד רמה לאורו של הרבי" • צפו בנאום
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/06/5c33c5528d8b3_1546896722_news_main_gallery.jpg)
צפו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות