מערכת COL
|
יום ו' תמוז ה׳תשע״ח
19.06.2018
אירוע שני בסדרה: תושבי אילת התאחדו בערב מרומם
העיר אילת זכתה לארח את האירוע השני בסדרת אירועי 'התוועדות' הנערכים ברחבי הארץ לרגל ג' תמוז • בארגון מוסדות חב"ד בעיר בראשות השליח הראשי ורב העיר הרב יוסף העכט התאספו כאלף מתושבי העיר בערב המעורר • "תושבי אילת הוותיקים מספרים כי זה להם הפעם הראשונה שמשתתפים בערב כה מרגש" אומר הרב לוי העכט משלוחי הרבי לאילת וממארגני האירוע • ראש העיר מר מאיר יצחק הלוי נשא נאום נרגש • בכניסה לאירוע המשתתפים כתבו פ"נים לרבי שנשלחו לציון עם הרב מענדי קליין מנהל בית חב"ד אילת • התודות לארגון 'פרדס' ולקרן 'שבת אחים' על תמיכתם בארגון האירוע • צפו בתמונות מאילת
![אירוע שני בסדרה: תושבי אילת התאחדו בערב מרומם אירוע שני בסדרה: תושבי אילת התאחדו בערב מרומם](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/06/5c33c51668172_1546896662_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות