מערכת COL | יום כ"ז סיון ה׳תשע״ח 10.06.2018

ערב הצדעה ותרומה: מאות נשים בדינר של ארגון "עדי עד"

"כיצד שותפין לפני הכלה", זה היה הסלוגן שחיבר את מאות הנשים שבאו להיות שותפות אמיצות בדינר השנתי של ארגון "עדי עד" וארגון "לחיים לברכה". הנשים זכו לערב מרומם, מעצים, באווירה עילאית עם ריח של קדושה באוויר ערב שהוכיח לכולן כי "לכולנו אכפת" דינר שפתח את הלבבות ואת הרצון להיות "שותפין לפני הכלה" • לכתבה המלאה
ערב הצדעה ותרומה: מאות נשים בדינר של ארגון
צילום: אריאל אוחנה


כמו שעון שוויצרי. בשעה 19:30 דיוק, הן הגיעו לקבלת הפנים. בר עשיר ומיוחד קידם את פני הבאות, כנר ניגן ועבר בין השולחנות.

כולן נכנסו בזו אחר זו לאולם המפואר שהשאיר את כולן בפה פעור מול היופי שנגלה לעינהן. הגב' מירי שניאורסון פתחה את האירוע וחיממה את הקהל, המנחה נעמה טוכפלד שהנחתה בטוב טעם הצליחה לגרום לנשים לתרום ביד נדיבה ובנפש חפצה.

הסכומים שהופיעו על גבי מסכי הענק היו למעלה מהמשוער, נשים שיש להן נשים שאין להן, כולן הרגישו בעצמה ובשליחות המיוחדת לסייע להקמת בתים בישראל ולהכנסת כלה לכלה של היום - ארגון "עדי עד", המעניק לכלות אנ"ש סל נדוניה מכובד המסייע להן בתחילת דרכן החדשה. גם לארגון שדואג ולכלה של מחר "לחיים ולברכה" וסיוע בשידוכים למשודכים/ת הבוגרים/ות .

נציג התורמים הרה"ח הרב שמואל הלוי הבר מניו-יורק דיבר מהלב: "אני לא עשיר כולם יודעים", כך אמר, "אך החלטנו לשחרר את "האוצרות" הכי חשובים לנו דולרים ומטבעות נדירות מהרבי למען המטרה החשובה הזו הכנסת כלה, ועזרה בסיוע לשידוכים.

הרבנית הגב' וועכטר מנחלת הר חב"ד חיזקה בדברים היוצאים מן הלב "בטחו בהשם עדי עד", בטחון אבסולוטי המסייע לשמחה האמיתית והשלמה!

"האחיות כליפא" המדהימות הנעימו בקולן הערב. הרקידו את קהל הנשים שקמו בספונטניות זו על כתף זו רקדו באולם כאילו ברגע זה ממש שמחת החתונה שלהן בעיצומה.
האווירה היתה מרוממת ומאחדת. הגיעו נשים מכל הגוונים צעירות ומבוגרות אמהות לבנות שחיתנו (נהנו והגיעו להודות..) ואמהות שרוצות לחתן, שדכניות ומשודכות לעתיד - כולן כולן היו שם.

יו"ר הארגון הגב' ברכה טברדוביץ שפועלת במרץ בשנים האחרונות יחד עם הרבה נשים יקרות שפועלות איתה יחד להגדיל את הארגון ולהוביל אותו להצלחה כדי להשיג עוד תמיכה לעוד כלות, גב' טברדוביץ הודתה למאות הנשים שבאו להיות שותפות וסיפרה כמה ניסים קורים בזכות התרומה המיוחדת לארגון.

גולת הכותרת היתה רגע מכונן ומרגש ביותר - בו כולן החליטו החלטות טובות לעילוי נשמתה של הגב' ציפורה הבר שעל שמה נקרא הארגון "לחיים ולברכה".

כל אחת שהחליטה החלטה טובה רשמה את שמה וסימסה את המס' וכך עלו בזו אחר זו כל השמות על מסכי הענק באולם ומהשמות של ההחלטות הטובות נוצר פסיפס מהתמונה של הגב' ציפורה הבר.

האחים גת במופע מוזיקלי יהודי אותנטי הנעימו בניגונים ושירה.

לסיום - תודות וברכות, ובתחושה מרוממת ומקודשת של "גאולה" פרטית וכללית של נשים צדקניות ממש התורמות מזמנן מהונן מכל הלב למען מטרה כ"כ יפה וקדושה "הכנסת כלה" זה לא מובן מאליו. אלו דברים שאין להם שיעור..

צילום: אריאל אוחנה
בימוי והפקה: מיכאל כפלין הפקות

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.