מערכת COL
|
יום כ"ד סיון ה׳תשע״ח
07.06.2018
קרית מלאכי: חב"ד וש"ס רצים ביחד, לא רק בבחירות
שני סגנים, מאמר חסידות אחד: סגני ראש העיר קרית מלאכי, ר' חיים שטיינר ומר מישל טפירו, נצפו לומדים בצוותא מאמר 'קונטרס השתטחות' כהכנה לקראת ג' תמוז • ר' חיים שטיינר קישר את מר מישל טפירו לקבוצת מקורבים בראשות השליח צבי הר-שפר, הנוסעת בשבוע הבא לחצרות קדשינו לרגל היום הקדוש ג' תמוז • תמונה נוספת
![קרית מלאכי: חב קרית מלאכי: חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/06/5c33b87ca3b35_1546893436_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות