מערכת COL | יום ט' סיון ה׳תשע״ח 23.05.2018

הזוכה בס"ת של 'יד לאחים': השנה אקבל את התורה פעמיים

תגיות: יד לאחים
בהגרלת יד לאחים השנתית על ספר התורה שנערכה ביום חמישי ג' בסיוון, זכתה משפחת שדה מרחוב ברלוביץ' בפתח תקווה ● אחרי שהודו לנציגי יד לאחים, סיפרו הזוכים המאושרים כי הכנסת ספר תורה היא חלום חייהם, אך עד כה לא חשבו כי יוכלו לממשו ● הרב יוסף גנץ מנכ"ל יד לאחים אמר: "אלפי המשתתפים בהגרלה זכו מיד עם כניסתם להגרלה להיות שותפים בהגדלת הפעילות ובהצלת נשמות יהודיות" ● לסיפור המלא
הזוכה בס
רו"ח מנחם אקרמן מלווה את ההגרלה
זו השנה השמינית שבה עורך יד לאחים הגרלה על ספר תורה לתורמים להצלת נשים וילדים יהודיים מכפרים ערביים ולמאבק בנגע המיסיון הנוצרי. בהגרלה האחרונה שנערכה ביום חמישי ג' בסיוון, לקראת חג השבועות, חג מתן תורה, זכו אריאל ואורנית שדה, מפתח תקווה.

ההגרלה נערכה בפיקוח רואה חשבון ובהשתתפות פעילים מיד לאחים שריכזו את שמות התורמים שנכנסו להגרלה השנתית. ההתרגשות גאתה כששמם של הזוכים עלה על צג המחשב ודובר יד לאחים שלמה ריזל חייג אליהם ובישר על זכייתם בספר התורה.

התגובה הראשונה של בני הזוג שדה היתה סקפטית. "אף פעם לא זכינו בשום הגרלה. זו לא מתיחה?!" הם שאלו שוב ושוב ומיאנו להאמין במשך דקות ארוכות. רק כשנשלחה להם תמונה של רואה החשבון מנחם אקרמן מפתח תקווה, ליד צג המחשב שעליו מופיע כי משפחת שדה מפתח תקווה עלתה בגורל, הבינו שמדובר בזכייה אמתית, וההתרגשות גאתה.

אחרי שנרגע, סיפר אריאל כי בשנה זו הוא זוכה פעמיים לקבל את התורה בחג השבועות. הוא הוסיף גם כי "אנחנו צריכים להתאושש מהזכייה ולחשוב לאיזה בית כנסת נכניס את ספר התורה לעילוי נשמת יקירנו, אנחנו מודים לכם מקרב לב על שהגשמתם לנו חלום חיים. כמו לכל יהודי, גם לנו היה חלום להכניס ספר תורה, אבל ידענו שעבור בן אדם מהשורה זה תמיד יישאר רק בגדר חלום".

הרב יוסף גנץ מנכ"ל יד לאחים אמר: "אנו רוצים להודות לאלפי המשתתפים בהגרלה, שברגע כניסתם להגרלה זכו מידית להיות שותפים בהגדלת הפעילות ובהצלת עוד ועוד נשמות יהודיות מכפרים ערביים, התבוללות והמרת דת".
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.