מערכת COL | יום ז' אייר ה׳תשע״ח 22.04.2018

התכנית המלאה: כך ישולבו אנ"ש בתהלוכות ל"ג בעומר

ארגון תהלוכה במקום חדש, סיוע לתהלוכות בתי חב"ד והפיכת הרכב ל'טנק המבצעים': כפי שנחשף בלעדית ב-COL, כך נערכים ב'אגף המבצעים' בצעירי חב"ד בארץ הקודש לגייס את אלפי חסידי חב"ד לתהלוכות ל"ג בעומר ● המטרה: למלאות את רצון הרבי "להשתדל שלא ישאר ילד יהודי בארצנו הקדושה שלא יטול חלק בתהלוכה" ● לסיפור המלא
התכנית המלאה: כך ישולבו אנ
'אגף המבצעים' בצעירי אגודת חב"ד בארץ הקודש מפרסם היום את התכנית המלאה להשתלבות אנ"ש חסידי חב"ד בתהלוכות ל"ג בעומר בכל רחבי הארץ.

בפרסום שהופץ בריכוזי אנ"ש, צעירי חב"ד קוראים לאנ"ש חסידי חב"ד להצטרף למבצע התהלוכות הגדול ולמלאות את רצון הרבי: "להשתדל שלא ישאר ילד יהודי בארצנו הקדושה שלא יטול חלק בתהלוכה".

התכנית בת שלושה שלבים:

1. תהלוכה חדשה. כל חסיד היודע על מקום שאינו תחת שליח ומנהל בית חב"ד ושלא מתקיימת בו תהלוכה - מוזמן לפנות למטה ה'מבצעים' של אנ"ש באמצעות מספר הטלפון המתפרסם במודעה. לאחר אישור הבקשה, יקבל הפונה חבילת חומרי עזר עם כל הפריטים הדרושים להפעלת תהלוכה.

2. סיוע לתהלוכות בתי חב"ד. צעירי חב"ד מזמין את אנ"ש להיכנס לאתר התהלוכות הארצי ולבחור תהלוכה מתוך מאות התהלוכות המתקיימות על ידי בתי חב"ד ברחבי הארץ. לאחר הבחירה, ניתן ליצור קשר עם השליח המקומי ולהודיע לו על הרצון להירתם ולסייע בתהלוכה.

3. ערכת מדבקות לרכב. בעקבות ההצלחה האדירה בשנה שעברה, גם השנה יהיה ניתן להשיג ערכת מדבקות עשרת המבצעים, ההופכת כל רכב ל'טנק מבצעים'. "קח את המשפחה והצטרף עם רכבך לאחת ממאות התהלוכות המתקיימות ברחבי הארץ".

בימים הקרובים יפרסם צעירי חב"ד עדכונים נוספים בנוגע להיערכות התהלוכות.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.