מערכת COL | יום י"ב ניסן ה׳תשע״ח 28.03.2018

אני כאן רבי על משמרתי • הקליפ שריגש בערב הפנסאים

בעיצומה של ההתוועדות המרכזית ביצעה מקהלת הפנסאים את השיר המרגש 'עם ספר תהלים ביד...' • אל המקהלה התלווה קליפ וידאו מכניסתו של שליח חיילי צבאות השם בארץ הקודש להביא את מתנתם המיוחדת לרבי • יחד זעקו החיילים והחליטו לפעול ולעשות הכל בכדי להתראות עם הרבי בגאולה האמיתית והשלימה נאו • הקליפ המלא לצפיה • צפו בוידאו בפנים: דיווח מלא מהערב וגלריית תמונות >>>
אני כאן רבי על משמרתי • הקליפ שריגש בערב הפנסאים
לצפייה בוידאו: לחצו כאן

הם הכירוהו תחילה • מאה רגעים מהתוועדות הפנסאים בגני התערוכה

השולחנות, החסידים, התזמורת, השהחיינו, הקאפיטל, המנחה הצעיר, הסיפורים המרגשים, הנער מאינדונזיה, קטעי המקהלה, זעקת הילדים, הכניסה לאהל, המתנה המיוחדת, הכנר החסיד, הילד של הרבי, פרוייקט הקאפיטלאך, הניגון החדש, ריקודי השמחה, חתני ההלכה, סגני החתנים, המצטיינים במיוחד, המצטיינים, מתנות המשתתפים, שנים עשר הפסוקים, משיח נאו! > כנסו לחוות את הרגעים המיוחדים

מאות השולחנות הערוכים להתוועדות חסידית ניצבו בהיכל הענק מקבלים אל תוכם אלפי חסידים, האולם כולו זועק י"א ניסן.

החסידים הצעירים, חיילי צ"ה, מלווים בבני המשפחה, החברים והמכרים מתיישבים לסעודת יום טוב, חג הוא לנו - 'התוועדות של שמחה', שמחה גדולה ביותר על הולדתו של הרבי.

התזמורת בניצוחו של דני אבידני, פותחת את התכנית בניגון הללו את השם כל גויים, בעיבוד מיוחד המכניס את הקהל לאווירת החג.

"מהו הסמל שיש לך כאן?" שאל הרבי את שולם הקטן, כך בצבעים חיים מכניס הרה"ח ישראל צבי גליצנשטיין את הקהל העצום אל היחידות של בנו, בשילוב קטעי וידאו מרהיבים שעוד ימשיכו וילוו את ההתוועדות לכל אורכה, פרי יצירתו של אמן המדיה שלמה חיים ריבקין.

"חיילי צבאות השם, הרבי מתוועד עם כל אחד מכם", מחבר הרב בנימין וילהלם את הילדים ויחד איתם את כל המשתתפים.

השהחיינו שבירך הרה"ח אברהם פרידלנד אצל הרבי, מתואר בהתלהבות על ידי הרה"ח אליעזר ברוד, כשלאחר מכן מברכים החסידים שהחיינו על פרי חדש, ומבקשים מב' יתברך לזכות לשהחיינו בביאת משיח צדקנו, בגאולה המתוארת בפסוקי הקאפיטל החדש.

המנחה הצעיר, החייל בצבאות ה' מענדי וישצקי מדביק את הסובבים אותו לבוא לשולחן ההתוועדות שלו, כך בחינניות ובהומור הוא נצפה עם סבו על המסך בשילוב קטעי במה ומעביר מסרים מדהימים.

הסיפורים המרגשים, אליהם נחשף הקהל דרך אורחי השולחן של מענדי, מעבירים רטט בלבבות, כך מעביר הסבא את י"א ניסן ברוסיה, המוכר השכונתי אף הוא מתלהב ומבקש להבין אם הרבי באמת מכיר כל מי שעובר לידו.

סיפורו הלא-שגרתי של הנער מאינדונזיה, כובש את לבבות המשתתפים. הנער שגדל כבן לאמא יהודיה, אך התחנך כמוסלמי ובזכות הוראת הרבי לאיש עסקים חזר אל חיק היהדות, וקיים בר מצוה, לתדהמת הקהל קם מול עיניהם אברך חסידי עם סרטוק וזקן מלא ר' דוד סיירס, הלא הוא אותו נער אינדונזי.

הרב אלי' וולף, מתאר רגעים מיוחדים בי"א ניסן תש"נ אצל הרבי, ומתאר את רגע קבלת הקונטרס בו הרבי לא הסתכל עליו...

מקהלת הפנסאים מבצעת את השיר המרגש 'עם ספר תהלים ביד' כשעל המסך מופיע נציג חיילי צבאות השם המבטא את בקשת וזעקת הילדים לראות את הרבי ולהגיש לרבי פנים בפנים את המתנה המיוחדת של חיילי צ"ה, בהמשך תבצע המקהלה גם את הניגון של הפרק החדש.

הכנר הרה"ח שמואל קטן, מתאר לקהל על נגינתו בפני הרבי ופוצח בניגון עמוק וחסידי יחד עם הקהל כשאליו מצטרף הזמר החסידי נמואל הרוש המלווה את האירוע ברוב רגש וכשרון.

מי שזכה בילדותו לקירוב מיוחד מהרבי, אורח ההתוועדות הרה"ח מנחם מענדל שארף, משתף בסיפורים אישיים, מתאר את אהבת הרבי לכל ילד ובדברים היוצאים מן הלב זועק עם הילדים משיח נאו.

פרוייקט הקאפיטלאך, מחזיר את כולם בלי יוצא מן הכלל אל תוככי הימים הבהירים בבית חיינו, בצבעים חיים מתארים החסידים, הרה"ח יעקב גולדשמיד והרה"ח יהודה בוטמן את שירת הניגונים מול פני הקודש, מזוויות מיוחדות, כשברקע קטעי וידאו מיוחדים מניגוני הקאפיטלאך אצל הרבי.

הניגון החדש, פותח את סדרת ריקודי השמחה, כך משך דקות ארוכות רוקד הקהל במעגלי ענק את שמחת היום הבהיר והזך, יו"ד אל"ף ניסן.

בתכנית מיוחדת מקבלים החיילים המצטיינים חתני ההלכה, תעודות הוקרה על השקעתם, החיילים הללו למדו והתנהגו בהצטיינות ואף כתבו חיבור הלכתי שיצא לאור בקובץ מיוחד כמתנה לרבי, הם עומדים על רגליהם כשכל הקהל מריע להם במחיאות כפיים.

סגני החתנים, המצטיינים במיוחד, והחיילים המצטיינים, נעמדים אף הם - אשרינו שאלו הם הילדים שלנו! זרעו בחיים! הוא בחיים!

במתנות המשתתפים לרבי, נרשמות על גבי פתקאות מיוחדות, משך דקות כל אחד רושם את שמו ושם אמו והמתנה הרוחנית שבחר לתת לרבי, את הפתקים יישלחו לאהל הקדוש.

שנים עשר הפסוקים, מוכרזים עם הקהל, התזמורת פוצחת בניגון ווי וואנט משיח משיח נאו!

אשרי עין ראתה כל אלה, ומכאן מחכים כולם לצעוד אל בית המקדש השלישי ונאכל שם מן הזבחים ומן הפסחים עוד בחג הפסח הקרב ובא ומלכנו בראשנו.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.