מערכת COL
|
יום י"ב ניסן ה׳תשע״ח
28.03.2018
הנוסעים ברינה עם נהג האוטובוס החב"די
גולשי COL בוודאי שמעו וקראו באתר על נהג האוטובוס החסידי ר' משה-דוד כהן מביתר עילית, שמלווה את הנוסעים בחיות חסידית מיוחדת לאורך כל השנה. בפורים הוא מרקיד את הנוסעים, ובערב פסח ניתן לבצע אצלו מכירת חמץ באוטובוס, כדת וכדין... • העיתון המקומי של ביתר 'שערים' יוצא בערב החג עם כתבה נרחבת על החסיד והתופעה • לקריאה>>>
![הנוסעים ברינה עם נהג האוטובוס החב הנוסעים ברינה עם נהג האוטובוס החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/03/5c337ec649b6c_1546878662_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות