מערכת COL | יום י' ניסן ה׳תשע״ח 26.03.2018

ה'מרכז הארצי למען טהרת המשפחה' חנך את המקווה ה-11 השנה

ה'מרכז הארצי למען טהרת המשפחה', שהרבי כידוע היה מחברי הנשיאות שלו במשך שנים ליווה אותו והשתתף כספית בכל חנוכת מקווה, חנך היום מקווה מפואר ביישוב רמת רזיאל שבהרי ירושלים • ר' יוסי קרישבסקי, חסיד חב"ד מביתר-עלית ומנהל גיוס המשאבים בארגון, אומר בשיחה ל-COL: "השמחה העצומה של תושבי המקום, מחדדת מחדש את היוקר והחשיבות של עניין זה" • לכתבה המלאה 
ה'מרכז הארצי למען טהרת המשפחה' חנך את המקווה ה-11 השנה
המרכז הארצי למען טהרת המשפחה, שהרבי כידוע היה מחברי הנשיאות שלו במשך שנים ליווה אותו והשתתף כספית בכל חנוכת מקווה, שמח לבשר על מקווה שנחנך היום ביישוב רמת רזיאל שבהרי ירושלים.

המקווה לעילוי נשמת האשה הצדקנית מרת רות שפיצר ע"ה אשת יבדלחט"א הרה"ח הרב שרגא שפיצר שליט"א.

מראש השנה תשע"ח נבנו ושופצו ונחנכו על ידי המרכז הארצי למען טהרת המשפחה 11 מקוואות חדשים והיד עוד נטויה להרבות טהרה בעם ישראל.

ר' יוסי קרישבסקי, חסיד חב"ד מביתר-עלית, אומר בשיחה ל-COL: "בתור מנהל גיוס משאבים 'במרכז הארצי למען טהרת המשפחה', התרגשתי מחדש היום בחנוכת המקווה המפואר ביישוב רמת רזיאל בהרי ירושלים, למרות שזו המקווה מספר 11 שנבנו ושופצו מראש השנה תשע"ח.

"השמחה העצומה של תושבי המקום שאינם שומרי תורה ומצוות, שבאו להודות כאשר דמעות של שמחה בעיניהם לרגל הגברת הטהרה ביישובם, מחדדת מחדש את היוקר והחשיבות של עניין זה.

"המרכז הארצי למען טהרת המשפחה מתנהל על ידי הרה"ח ר' חיים לוי שליט"א אשר ממשיך את מסורת אביו הרב יהושע לוי ז"ל.

עוד מוסיף קרישבסקי ואומר: "כידוע, והתפרסמו לא מכבר חלק מן הקשרים המיוחדים של הנהלת טהרת המשפחה עם הרבי, אשר באופן נדיר וחריג היה אחד מחברי ההנהלה של "המרכז הארצי למען טהרת המשפחה.

"הרבי השתתף כספית בכל מאות המקוואות שנבנו, ובאישור הרבי נעשתה מגבית ב-770 למען הארגון. הרבי ליווה תמך ועודד את הפעילות במגוון תחומים גלוים וסמוים", מסיים בשיחתו מנהל גיוס משאבים החב"די של הארגון.  
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.