מערכת COL | יום ד' ניסן ה׳תשע״ח 20.03.2018

לקראת י"א ניסן: מבצע הכנה ארצי לתלמידי התמימים

לקראת יום הבהיר י"א ניסן, מאה ושש שנה להולדת כ"ק אדמו"ר זי"ע יוצא 'ועד תלמידי התמימים העולמי' במבצע הכנה רבתי לכלל תלמידי התמימים מרחבי הארץ, במהלכו ילמדו וישננו התמימים את התוועדות הרבי מי"א ניסן תשמ"א, מתוך חוברת שהוציא לאור ה'ועד' במיוחד • כל הפרטים
לקראת י
שבוע ימים קודם יום הבהיר י"א ניסן - 116 שנה להולדת כ"ק אדמו"ר זי"ע, יוצא ארגון 'ועד תלמידי התמימים העולמי' במבצע הכנה ארצי לקראת היום הבהיר, שוודאי יגרום נחת רוח רבה לרבינו ויזרז את התגלותו המהירה.

המבצע כולו עוסק בהתוועדות י"א ניסן תשמ"א, אותו ילמדו התמימים בשבוע הקרוב מתוך קובץ משובח ומפואר שהוציא לאור 'ועד תלמידי התמימים' (באישור הוצאת הספרים קה"ת).

כמיטב המסורת, במסגרת אירועי 'יום תמים לרבי' שיתקיימו בי"א ניסן בכפר חב"ד - יתכנסו התמימים לשעה של התוועדות עם הרבי במהלכה יצפו בהתוועדות י"א ניסן תשמ"א בתרגום מלא ללשון הקודש כפי שיצא לאחרונה ע"י חברת המדיה החב"דית - JEM.

כל תלמיד שנרשם ליום תמים, קיבל דף עם שאלות על תוכן השיחות שנאמרו בהתוועדות. בין התלמידים שיגישו את הדף מלא ויענו תשובות על השאלות - יכנסו להגרלה על סט 'תורת מנחם - התוועדויות' (א-ס), בנוסף לספר שיקבל כל אחד ללא הגרלה.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.