מערכת COL
|
יום א' ניסן ה׳תשע״ח
17.03.2018
חברי הוועד בחרו: ר' נחמן רייכמן - היו"ר החדש של ועד כפר חב"ד
כפי שפורסם ב-COL, לאחר אסיפה ראשונה של שבעת חברי ועד כפר חב"ד, שנבחרו בתום מערכת בחירות סוערת ביום חמישי האחרון, נבחר לכהן כיו"ר הוועד - ר' נחמן רייכמן • בהצבעה השתתפו גם רבו של כפר חב"ד הרב מאיר אשכנזי ויו"ר המועצה האיזורית שדות דן מר דוד יפרח • לתמונה נוספת
![חברי הוועד בחרו: ר' נחמן רייכמן - היו חברי הוועד בחרו: ר' נחמן רייכמן - היו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/03/5c337811573d5_1546876945_news_main_gallery.jpg)
צילום: צביקי ריבקין, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות