מערכת COL | יום כ"ט אדר ה׳תשע״ח 16.03.2018

קידוש ה': כפר חב"ד הביע תמיכה מוחלטת במרא דאתרא

המתח הגדול בכפר-חב"ד התפוגג עם פרסום תוצאות האמת. שבעה חברים, מתוכם 4 חדשים, נבחרו לוועד ● לצד ר' נחמן רייכמן שזכה במספר הקולות הגבוה ביותר, נבחרו: קעניג יעקב, זמי ליפסקר, מיכאלשוילי שניאור, חסין ידידיה, אמיתי יצחק וירט ישראל ● למעלה מרבבת גולשים צפו בשידור החי והבלעדי שהועבר ב-COL לאורך הלילה מספירת הקולות ● בחירות בכפר-חב"ד - תוצאות האמתבפנים: הטבלה הסופית של תוצאות האמת בבחירות לוועד כפר-חב"ד >>>
קידוש ה': כפר חב
בהצלחה! החברים הנבחרים של ועד כפר חב״ד (עיבוד: COL)
בתום בחירות דרמטיות וסוערות לוועד כפר-חב"ד – יש תוצאות: כך עולה מספירת קולות התושבים שנמשכה שעות ארוכות, אל תוך הלילה, במתנ"ס המקומי בכפר.

לוועד התמודדו 14 תושבי הכפר ומתוכם נבחרו שבעה, ארבעה מהם מתמודדים חדשים, והשאר חברי הועד הקודם. הר': נחמן רייכמן, קעניג יעקב, זמי ליפסקר, חסין ידידיה, מיכאלשוילי שניאור, אמיתי יצחק, ירט ישראל, כאשר כולם נתמכו על ידי המד"א הרב מאיר אשכנזי, בנאום באסיפה הכללית, ובמכתב הרב מהימים האחרונים.

המנצח הגדול הוא ללא ספק ר' נחמן רייכמן, מגבאי בית הכנסת 'המרכזי', ודמות מוערכת על כל שכבות הציבור בכפר, שזכה לתמיכת הרב בנאומו המפורסם, באסיפת האגודה כפר חב"ד בשבוע שעבר.

יו"ר הועד הקודם, ר' שמעון רבינוביץ, לא נכנס לועד הנוכחי, ונמצא במקום השמיני בספירת הקולות.

להלן התוצאות הסופיות על-פי הדירוג:
נחמן רייכמן, 547
קעניג יעקב, 461
זמי ליפסקר, 438
מיכאלשוילי שניאור, 421
חסין ידידיה, 406
אמיתי יצחק, 404
ירט ישראל 381

שידור ישיר

למעלה מרבבת גולשים מרחבי הארץ והעולם צפו לאורך הלילה בשידור-החי והבלעדי שהועבר, כאן באתר, מספירת הקולות על-ידי חברי ועדת הבחירות (תודת המערכת לצוות הטכני שלא עצם עין במהלך הלילה בכדי להעביר לכם, הגולשים, את המראות והקולות מהכפר).

ההצבעה נמשכה קרוב לשש שעות, עם הפסקה קלה. השידור החי העביר את הטבלה העדכנית של פילוח ההצבעות, כך שניתן היה לעקוב בזמן אמת אחר הנתונים.

היום (חמישי) בשעות הבוקר, נפתח הקלפי בכפר, אליו נהרו מאות התושבים. המרא דאתרא הרב מאיר אשכנזי הגיע גם הוא להצביע, ודיבר על "שלום ואחדות בכפר חב"ד".

הרב נכח גם בחלק מזמן ספירת הקולות, כפי שהיה נוהג אביו ע"ה.
במהלך השבוע האחרון ליוונו את ההכנות לבחירות בסיקור שוטף וגלריות.
במהלך הימים האחרונים, בזמן הקצר מאסיפת האגודה בה הוחלט על בחירות בשבוע שעבר, המועמדים השונים ניסו לשכנע את התושבים שיצביעו דווקא עבורם. המאמצים נמשכו עד הרגע האחרון.

היום, מאחורי הפרגוד, התושבים אמרו את דברם.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.