מערכת COL
|
יום י"ז אדר ה׳תשע״ח
04.03.2018
נתנו כבוד לתורה: מאות חגגו בהכנסת ס"ת במרסיי
מאות בני-אדם השתתפו ביום חמישי שעבר - חג הפורים, בהכנסת ספר-תורה לבית-הכנסת המרכזי של חב"ד, 'בית נחום', בעיר מרסיי שבצרפת - העיר השנייה בגודלה במדינה • את ספר-התורה הכניס מר דוד קזרשווילי לזכות משפחתו והוריו שבתאי ולאה קזרשווילי ולזכות השליח הראשי במרסיי, הרב יוסף-יצחק הלוי לאבקווסקי ומשפחתו • אתר COL מגיש גלריית תמונות. צילום: רחלי אופנר • לגלריה
![נתנו כבוד לתורה: מאות חגגו בהכנסת ס נתנו כבוד לתורה: מאות חגגו בהכנסת ס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/03/5c336f121e5fb_1546874642_news_main_gallery.jpg)
צילום: רחלי אופנר
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות