מערכת COL
|
יום כ"ד אדר ב ה׳תשס״ה
04.04.2005
מכון אבשלום לידיעת הארץ בביקור ב-770
קבוצת אורחים ממכון אבשלום לידיעת הארץ ערכו ביום שישי האחרון ביקור בבית אגודת-חסידי-חב"ד-770 בכפר-חב"ד בתיאום עם מנהל הבנין הרב מנחם לאטר. אנשי המכון, העורכים מחקרים והרצאות על היהדות, הודו לאנשי חב"ד על האירוח, וההרצאות במקום. בפני האורחים הרצו השליח במכבים-רעות הרב מאיר מארק, והרב מנחם לאטר. בסיום, קיבלו האורחים עלוני 'שיחת השבוע' ומצות לחג.
![מכון אבשלום לידיעת הארץ בביקור ב-770 מכון אבשלום לידיעת הארץ בביקור ב-770](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/04/5c2ab514b5fee_1546302740_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות