מערכת COL
|
יום ג' אדר ה׳תשע״ח
18.02.2018
30 שנה לגמ"ח 'שמח', לטובת ילדי כפר-חב"ד ● תמונות
לאחר פטירת הרבנית הצדקנית חיה מושקא ע"ה, ביקשה הגב' רחל לרר מכפר חב"ד ברכת הרבי לפתיחת גמ"ח 'שמ"ח' - ע"ש הרבנית, לתחפושות לילדי כפר חב"ד ● מאז ועד היום פועל הגמ"ח 30 שנה ברציפות ● הערב הגיעו עשרות אימהות וילדיהן לגמ"ח והצטיידו בתחפושות איכותיות לקראת הפורים הקרב ● גם מחר, יום שני הגמ"ח יהיה פתוח בע"ה בגן בשכונה הצפונית בכפר חב"ד, החל מהשעה 16:00 ועד 18:00 ● מהנהלת הגמ"ח מבקשים להודות לכל צוות הגן, הילדים וההורים הנוטלים חלק פעיל בגמ"ח ● למקבץ תמונות
![30 שנה לגמ 30 שנה לגמ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2018/02/5c33675689c38_1546872662_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות