מערכת COL | יום כ"ח שבט ה׳תשע״ח 13.02.2018

שטח המריבה: עיריית לוד והנהלת הישיבה מנסים לסיים הסאגה

בשבוע האחרון קהילת חב"ד בלוד סוערת: הסיפור סביב שטח בפאתי ישיבת תומכי-תמימים שהיה אמור להילקח ממנה במסגרת בניית מאות יחידות דיור המיועדות לציבור הדתי לאומי והחב"די, לטובת הקמת מקווה וגני ילדים - לא יורד מסדר היום • בפגישה שנערכה בין הנהלת העיר להנהלת הישיבה ניסו הצדדים להגיע להבנות • לכתבה המלאה
שטח המריבה: עיריית לוד והנהלת הישיבה מנסים לסיים הסאגה
הסיפור סביב שטח בפאתי ישיבת תות"ל בלוד שהיה אמור להילקח ממנה במסגרת בניית מאות יחידות דיור המיועדות לציבור הדתי לאומי והחב"די, לטובת הקמת מקווה וגני ילדים, בדרך לסיומו הטוב?

ראש העיר, עו"ד מר יאיר רביבו הגיע יחד עם סגנו מר יוסי הרוש, ראש לשכתו מר משה אלדן ומנכ"ל העירייה מר אהרן אטיאס לשערי הישיבה, שם הם נפגשו עם חברי הנהלת הישיבה: הישיבה הרב מנשה חדד, הרב מנחם לרר הרב גרשון סודקביץ, הרב אלעזר גלבשטיין וכן הרב יעקב גלויברמן ודנו יחד בפתרון הסוגיה.

"הגענו כדי ליישב את ההדורים עם הנהלת הישיבה" אומר ראש העיר ל-COL, "כדי לנסות למצוא פתרונות הולמים. מצד אחד - שהישיבה שכה חשובה לנו לא תפגע, ומצד שני - שתחל בניית המקווה וגני הילדים עבור הציבור החב"די שאמור לאכלס את מאות יחידות הדיור החדשות".

עוד הוסיף רביבו, כי הוא הצטער לגלות שהשאלה על עתיד השטח יצרה תמונה מעוותת כאילו העירייה מתנכלת בכוונה תחילה לישיבה.

ל-COL נודע, בסיכום הישיבה הסכימו הצדדים על הקמת צוות עבודה מקצועי משותף בראשות מהנדסים ומשפטנים שישבו יחדיו על המפות ויבדקו את החלופות הטובות ביותר לשביעות רצון כל הצדדים על מנת לסיים את הסאגה בדרכי נועם ובדרכי שלום.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.