מערכת COL | יום כ"ג שבט ה׳תשע״ח 08.02.2018

פרשיית העוקץ נמשכת: שליח חב"ד נוסף נעקץ – והתלונן במשטרה

כמו שחשפנו כאן, פרשיית 'עוקץ' חדשה: שלוחי חב"ד וראשי מוסדות, קיבלו בתקופה האחרונה שיחות מאת תורם שחש 'אסיר תודה', ומודיע שבאופן מיידי הוא עושה העברה על סכום גדול מאוד לטובת המוסד\בית חב"ד. העוקץ: יש לבצע מיידית העברה של "דמי טיפול וביול" בסך אלפי שקלים ● מסתבר, כך על פי החשד - כי היקפי הרמאות גדולים, עם מספר 'סייענים' שונים בארץ ובחו"ל, ונסיונות העוקץ נמשכים גם בימים אלו ● פרשיית העוקץ – פרק 2 חשיפת COL:● פרשיית 'עוקץ' חדשה בין שלוחי חב"ד ומוסדות
פרשיית העוקץ נמשכת: שליח חב

כתב COL

כמו שחשפנו כאן, פרשיית 'עוקץ' חדשה: שלוחי חב"ד וראשי מוסדות, קיבלו בתקופה האחרונה שיחות מאת תורם שחש 'אסיר תודה', ומודיע שבאופן מיידי הוא עושה העברה על סכום גדול מאוד העוקץ: יש לבצע מיידית העברה של "דמי טיפול וביול" בסך אלפי שקלים.

מדובר באיש\אנשים שמתקשרים בזהויות שונות ובדויות, חלקם אף פועלים בארץ.

כמו שדיווחנו כאן, שליח חב"ד הגיש השבוע תלונה במשטרה. שבתי גרברצ'יק, דובר המשטרה למגזר הדתי/חרדי מסר בתגובה לפנייתנו: "ממשטרת ישראל נמסר: הוגשה תלונה והיא נבדקת."

מסתבר, כי השיטה ממשיכה באין מפריע: שלשום (שלישי) הוגשה תלונה נוספת, מאת שליח חב"ד נוסף, ש'נעקץ' אף הוא בשיטות דומות: התחזות לתורם נדיב אלמוני, שמעוניין לתרום תרומה עצומה, ומבקש 'רק' העברה כספית של אלפי שקלים לצורך דמי הביול והטיפול. כמו כן ובנוסף, ביקש ה'נדיב' שבית חב"ד יסייע ו'יתרום' לצד ג' – איש המתגורר בארץ.

COL ימשיך לעקוב אחר הפרשייה החמורה, ועל התפתחות החקירה.

מצורף לכתבה צילום מתלונה נוספת שהוגשה שלשום בתחנת משטרת ראשון לציון, כמו כן תלונה שהוגשה במשטרת נתניה בשבוע שעבר. במערכת קיימות עשרות פניות (!) של שלוחי חב"ד בארץ ובעיקר באירופה, שנעקצו בצורה דומה.

שלוחי חב"ד, מנהלי מוסדות, וכל אדם: אין להעביר כסף למי שאינו מוכר! גם אם הסיפור נשמע אותנטי לחלוטין! באם 'נעקצתם' במקרה דומה – יש לפנות מיד למשטרה ולהגיש תלונה.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.