מערכת COL | יום ח' שבט ה׳תשע״ח 24.01.2018

תשורה מיוחדת שתחולק בשמחת הנישואין של פינסקי-בלוי

שמחת הנישואין של החתן התמים מנחם מענדל והכלה חדווה פראדל (לבית בלוי) פינסקי, המתקיימת בערב יו"ד שבט, תעמוד בסימן "באתי לגני" ● מה שמעוררת עניין במיוחד היא התשורה המקורית שיזכו לה משתתפי השמחה: מדובר בתשריט גרפי מושקע של העץ המשפחתי של כל "שבעת הדורות" של הנשיאים עד לדור השביעי וה"באתי לגני" של דורנו ● במפה מופיעה רשת חזותית גרפית ענפה של קשרי המשפחה והיוחסין של משפחת נסיכי רבי לדורותיהם. בנוסף לכך, בצד השני של המפה מופיעים אבני דרך ונקודות ציון היסטוריות של כל "שבעת הנשיאים", כולל אירועים היסטוריים יהודיים וכלליים בעלי משמעות ● פרסום ראשון ● לסיפור המלא
תשורה מיוחדת שתחולק בשמחת הנישואין של פינסקי-בלויבאתי לגני אחותי כלה

שמחת הנישואין של החתן התמים מנחם מענדל והכלה חדווה פראדל (לבית בלוי) פינסקי, המתקיימת בערב יו"ד שבט, תעמוד בסימן "באתי לגני".

המסר הועבר בצורה חזותית גם בלוגו שעל גבי ההזמנה, המעביר את המסר של הקשר שבין (שמותיהם של) החתן והכלה של השמחה למשפט המפורסם "באתי לגני אחותי לגני", כאשר חדי העין ואוהבי החידודים יבחינו ברמז שבמספר 986 המופיע ברקע של הלוגו שהוא הגימטרייה השווה של שמות בעלי השמחה עם הפסוק "באתי לגני אחותי כלה".

אך מה שמעוררת עניין במיוחד היא התשורה המקורית שיזכו לה משתתפי השמחה: מדובר בתשריט גרפי מושקע של העץ המשפחתי של כל "שבעת הדורות" של הנשיאים עד לדור השביעי וה"באתי לגני" של דורנו.

במפה מופיעה רשת חזותית גרפית ענפה של קשרי המשפחה והיוחסין של משפחת נסיכי רבי לדורותיהם.

בנוסף לכך, בצד השני של המפה מופיעים אבני דרך ונקודות ציון היסטוריות של כל "שבעת הנשיאים", כולל אירועים היסטוריים יהודיים וכלליים בעלי משמעות, וכן מופיעה מובאה תצריפית שמורכבת מתוך היגדים שמופיעים במאמר "באתי לגני" של קבלת הנשיאות די' שבט תשי"א, שמבהירים את דברי הרבי על חשיבותו של דור השביעי, ועל הדגש בכך שהוא "שביעי לראשון" ושהוא חלק משלשלת היחס שמשרה שכינה בארץ עד להבאת המשיח.

על הפקת התשורה עמלו צוות "חזק" הוצאה-לאור, שעליהם נמנים אבי הכלה ר' פרץ בלוי, בנו ר' יהודה לייב בלוי וחתנו ר' דוד כהן.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.