מערכת COL
|
יום כ' אדר ב ה׳תשס״ה
31.03.2005
"חבורת התמימים"
כמידי שנה בשנה תערך אפיית המצות ב"חבורה" של תלמידי התמימים בישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית כפר חב"ד הנערכת זה כ-30 שנה על-פי הדרכות ראש הישיבה הרב יעקב כץ. החבורה תערך במאפיית המצות "מצות ליובאוויטש" בר"ח ניסן למעוניינים להצטרף 054-5923175.
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/03/5c2ab4ba7bddc_1546302650_news_main_gallery.jpg)
(ארכיון)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
בהצלחה.
כ"א אדר ב ה׳תשס״ה
יוסי ושניאור בהצלחה רבה ותעשו חיל, (ע"פ שו"ע).