מערכת COL
|
יום כ' אדר ב ה׳תשס״ה
31.03.2005
פידיון הבן באיחור של 20 שנה
לאחרונה קיים מנהל בית חב"ד במודיעין הרב ברוך סלונים 'פדיון הבן' לצעיר בן 20 שלא נפדה כשהיה בן 30 יום. הצעיר הוזמן לבית חב"ד שם נערך הטקס, כשבסיומו נערכה סעודת מצווה חגיגית.
![פידיון הבן באיחור של 20 שנה פידיון הבן באיחור של 20 שנה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/03/5c2ab4b7ea8a9_1546302647_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
3.
ממש מדהיםםםםם
כ"ג אדר ב ה׳תשס״ה
זה ממש מדהים איך שמוצאים בן אדם אחרי 20 שנה שלא עשה פדיון הבן, אני ממש מעונין לראות תמונות מהפדיון שהיה ,זה היה חייב להיות ממש מגניב,אני ממש מעריץ את מי שאירגן את הפדיון ואני מקווה שיהיו עוד מקרים שמחים!
מזל טוב מזל טוב!
מזל טוב מזל טוב!