מערכת COL | יום א' שבט ה׳תשע״ח 17.01.2018

לוח 'רב יומי' לשנה הקרובה ● להורדה

'רב יומי' על סף סיום המחזור הראשון: מצטרפים! - השנה השישית פותחת בלימוד הלכות ראש השנה. בכ"ד בטבת, יום הילולת רבנו הזקן החלה השנה המסיימת את המחזור הראשון של 'רב יומי' ● אלפי לומדי ה'רב יומי' החלו בלימוד הלכות ראש השנה ● כמידי שנה בימים אלו ימים הסמוכים ליום ההילולא של רבנו הזקן - בו עורר הרבי כידוע להוסיף ולהתחזק בלימוד שולחנו של רבנו - מופץ 'לוח רב יומי' לשנה הקרובה ● כנסו להורדה >>>
לוח 'רב יומי' לשנה הקרובה ● להורדה

בכ"ד בטבת, יום הילולת רבנו הזקן החלה השנה השישית השנה המסיימת את המחזור הראשון של  'רב יומי' ואלפי לומדי  ה'רב יומי' החלו בלימוד הלכות ר"ה.

 'רב יומי' נוסד לרגל שנת המאתיים להסתלקות רבנו הזקן עפ"י קריאתם ועידודם גדולי תורה מכל החוגים – כולל כל רבני חב"ד באה"ק.

'רב יומי' הנה תכנית  שיעורים קצרים השווים לכל נפש, במסגרתו, בהשקעה מועטה של 5-10 דק' ביום מקיפים את כל ההלכות הצריכות משולחנו של רבנו במשך שש שנים.

כמידי שנה בימים אלו ימים הסמוכים ליום ההילולא של רבנו הזקן -  בו עורר הרבי כידוע להוסיף ולהתחזק בלימוד שולחנו של רבנו - מופץ 'לוח רב יומי' לשנה הקרובה.

המצטרפים כעת ללימוד 'רב יומי' יופתעו לגלות בסוף השנה שהתעשרו בהלכות שייתכן ומעולם לא נגעו בהם מלבד הלכות המועדים - ר"ה יוה"כ סוכות שבלחץ ימי החגים מעטים הם המצליחים ללמוד אותם כראוי יזכו להיפגש בין השאר בהלכות ת"ת, ריבית, הלוואה, אונאה, מציאה, שמירת גוף, שאלה כל אלו נכללות בגדר הלכות הצריכות לכל אדם.

'רב יומי' זוכה להצלחה אלוקית, מספרם של לומדי 'רב יומי' בעולם גודל בהתמדה ומקיף את כל הסקטורים ושכבות הגיל, אנשי עמל העובדים לפרנסתם, לצד רבנים רמי"ם, ראשי ישיבות ותלמידי חכמים מופלגים הרואים גם הם, תועלת במסגרת ב'רב יומי', אברכים ובע"ב לצד תמימים ואפי' ילדים.
רמי"ם ומשפיעים רבים מעודדים את תלמידיהם להצטרף ללימוד 'רב יומי', כך בהשקעה מועטה של דקות ספורות מידי יום ירכשו ידיעה בכל חלקי השולחן ערוך כולל הלכות שבמסגרת הישיבתית לא מגיעים אליהם כלל! זאת במסגרת שנות הלימוד הישיבה קטנה והישיבה גדולה. 

את שיעורי 'רב יומי' ניתן לשלב בכל מקום ובכל זמן, בקהילות רבות אימצו את ה'רב יומי' בחום כשיעור קצר ברבים בצמוד לאחד התפילות או בצמוד לשיעורים קיימים.

בימים אלו הופצו לוחות ה'רב יומי' לשנה הקרובה בכל ריכוזי חב"ד ובכל קהילות הקודש בכל אתר ואתר.
לקבלת ה'לוח' ניתן לפנות  ל
דוא"ל baalhatanya@gmail.com ובטל:  02-5370515
לשיעורי 'רב יומי' ניתן להאזין דבר יום ביומו בקו הטלפון 077-2522770
לקבלת השיעור היומי במייל ניתן לפנות לדוא"ל: ravyomi@gmail.com
שיעורי 'רב יומי' מופיעים מידי שבוע גם בדבר מלכות השבועי!

להורדה - לחצו כאן>>


הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.