מערכת COL | יום כ"ה טבת ה׳תשע״ח 12.01.2018

בית שמש: השלוחים התוועדו בביתו של ראש העיר

נציגי חב"ד מכל שכונות העיר בית שמש יחד עם השליח הראשי לעיר הרב אליעזר ויינר, התכנסו בכ"ד טבת בביתו של ראש העיר הרב משה אבוטבול להתוועדות מיוחדת במהלכה הודו לו על גל ההקצאות למוסדות חב"ד ובתי כנסת חב"ד בכל רחבי העיר ● ראש העיר קיבל את הסט 'שיעורים בספר התניא' עם הקדשה אישית ויחד למד עם השלוחים את פרק ל"ב בתניא ● לכתבה המלאה
בית שמש: השלוחים התוועדו בביתו של ראש העיר

נציגי חב"ד מכל שכונות העיר בית שמש יחד עם השליח הראשי לעיר הרב אליעזר ויינר, התכנסו בביתו של ראש העיר הרב משה אבוטבול - אשר שותף ומסייע רבות בלב חם ונפש חפצה לכל ענייני הרחבת וביסוס פעילות ומוסדות חב"ד בעיר בית שמש - להתוועדות מיוחדת במהלכה הודו לו על גל ההקצאות למוסדות חב"ד ובתי כנסת חב"ד בכל רחבי העיר, ובניית בניין 770 ברמת בית שמש ג' .

ההתוועדות התקיימה בכ"ד טבת יום ההילולא של אדמו"ר הזקן מייסד חסידות חב"ד, ומגלגלין זכות ליום זכאי שבימים אלו ממש הוקצו לטובת מוסדות ובתי כנסת חב"ד שטחים בעיר.

נציגי חב"ד העניקו לראש העיר את הסט המהודר של 'שיעורים בספר התניא' עם הקדשה אישית, ולמדו יחד את פרק ל"ב בתניא עם ביאור הרבי. לאחר מכן, באמירת לחיים משותפת, ברכו את ראש העיר שיאריך ימים על ממלכתו מתוך בריאות איתנה והרחבה בגשמיות וברוחניות וימשיך להחזיק בהנהגת העיר וביכולת לעזור ולסייע, להרחיב ולפתח את מוסדות חב"ד בעיר המפיצים אור וחיות בעיר כולה .
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.