מערכת COL | יום כ"ב כסלו ה׳תשע״ח 10.12.2017

לונדון: הרבנים גארדאן וסלבטיצקי ריתקו מאות חסידים בהתוועדות

לכבוד חג הגאולה י"ט כסלו, התכנסו מאות מתושבי פרוור סטמפורד היל שבלונדון להתוועדות חסידית שנמשכה עד או הבוקר • עם הקהל התוועדו: הרב מענדל גארדאן, משפיע של ישיבה גדולה ליובאוויטש לונדון והרב שבתי סלבטיצקי שליח הרבי לאנטוורפן שבבלגיה • לכתבה המלאה
לונדון: הרבנים גארדאן וסלבטיצקי ריתקו מאות חסידים בהתוועדות
לכבוד חג הגאולה י"ט כסלו, התכנסו מאות מתושבי פרוור סטמפורד היל שבלונדון להתוועדות פנימי עם המשפיעים הרב מענדל גארדאן, משפיע של ישיבה גדולה ליובאוויטש לונדון והרב שבתי סלבטיצקי שליח הרבי לאנטוורפן שבבלגיה.

הרב מענדל גארדאן פתח את ההתוועדות עם הבטחת כ"ק אדמו"ר הזקן הידוע "כל שישמח בשמחתי, אוציאנו מן המיצר אל המרחב; מן הגשם אל הרוח; ומן הגיהנם", כלומר, עצם ההתעסקות והשתתפות בשמחה זו, הוא עניין נעלה ביותר.

הרב לייבל שטעמפל, מנכבדי קהילת באבוב ומצאצאי כ"ק אדמו"ר הזקן נ"ע, הקריא בפני המשתתפים מכתב קודש ע"ד התעוררות ללימוד דא"ח שקיבל כ"ק אדמו"ר זי"ע, ע"י השליח הנודע הרב שלום דובער שמטוב, כאשר למדו יחד בישיבה בצעירותם.

הרב שמואל לודמיר, רב קהילת פרעשבורג, גם הוא מצאצאי כ"ק אדמו"ר הזקן נ"ע, סיפר מה ששמע מהמשפיע הרב מענדל פוטערפאס ע"ה ע"ד מהות ומטרת התוועדות חסידים.

לאחר נאומי הרבנים שיחיו, נפתחה ההתוועדות פנימי ומיוחד עם האורח החשוב הרב שבתי סלבטיצקי שנמשכה עד אור הבוקר, בו עורר ע"ד הנתינת כח המיוחד שנותנים לנו כדי להתגבר על נסיונות.

ההתוועדות אורגנה ע"י אברכי "כולל אברכים ליובאוויטש".​
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.