מערכת COL
|
יום ט"ז כסלו ה׳תשע״ח
04.12.2017
ביום הראשון לשבוע החסידות: רבבת משתתפות בבנייני האומה
שבוע האירועים יצא לדרך: האודיטוריום הענק של בנייני האומה רעד פעמיים, בשני אירועים לנשים ולתלמידות, מהשמחה הגדולה של האירוע • עשרת אלפים נשים ותלמידות השתתפו אתמול (יום א) בפתיחת שבוע החסידות • האמנים אברהם פריד, יונתן רזאל, אריאל זילבר וישי ריבו סחפו את הקהל • המונים מילאו עגלות בספרי היריד, הנמכרים במחירים חד פעמיים • במקביל נערך אתמול במתחם ערב לימוד למאות תלמידות אולפנה וסטודנטיות, הלומדות תניא במסגרת 'מעינותיך' • היום יימשכו האירועים לנשים ותלמידות היום הראשון בבנייני האומה
![ביום הראשון לשבוע החסידות: רבבת משתתפות בבנייני האומה ביום הראשון לשבוע החסידות: רבבת משתתפות בבנייני האומה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2017/12/5c3285e30a3bf_1546814947_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות