מערכת COL | יום ט"ז כסלו ה׳תשע״ח 04.12.2017

היכן מתכנסים ילדי השלוחים בחודש הקרוב?

זה כבר הפך למסורת אליה מחכים שלוחי הרבי ברחבי העולם וילדיהם. מידי שנה בימי החופש הנהוגים בחו"ל בתחילת השנה הלועזית, נערכים שני קעמפים נפרדים - לבנים ולבנות - צעירי השלוחים מכל מדינות אירופה לשמונה ימים של חוויה והנאה חסידית צרופה, במסגרת קעמפ 'שלוחים שטעטל' - עיירת צעירי השלוחים
היכן מתכנסים ילדי השלוחים בחודש הקרוב?
'זה כבר הפך למסורת אליה מחכים שלוחי הרבי ברחבי העולם וילדיהם. מידי שנה בימי החופש הנהוגים בחו"ל בתחילת השנה הלועזית, בין התאריכים י"ג - כ"א טבת נערכים שני קעמפים נפרדים - לבנים ולבנות - צעירי השלוחים מכל רחבי תבל לשמונה ימים של חוויה והנאה חסידית צרופה, במסגרת קעמפ 'שלוחים שטעטל' - עיירת צעירי השלוחים.

הקעמפ שיתקיים השנה זו הפעם השמינית ברציפות, ייערך בשיתוף עם ארגון 'My Shliach' שתחת ה'מרכז לענייני חינוך', עובדה שתעצים את החוויה של ילדי השלוחים המחכים בכיליון עיניים לפתיחתו של הקעמפ.

מאחורי המיזם של מחנות החורף 'שלוחים שטעטל', שייפתח בעוד כחודש ימים עומד השליח הרב משה וובר. המחנות המתקיימים בעיירות נופש ציוריות באוקראינה מעניקות לילדים חוויה עוצמתית, גאוות יחידה ומשאבים לחיי השליחות בסביבה הלא טבעית; זאת יחד עם חבריהם, הטיולים והצוות החסידי שכה חסרים בסביבתם בחיי היומיום.

"ילדי השלוחים גדלים תוך הקרבה ומסירות נפש, שלהם ושל ההורים, כשהם מוותרים מרצון על צרכים שבקהילות אנ"ש ובכל מקום נחשבים לבסיסיים ומינימליים", אומר הרב משה וובר. "מחנה החורף, בו שוהים עשרות מילדי השלוחים יחדיו, מעניק לילדים את כל מה שחיי השליחות לא תמיד מאפשרים להם. לצד פינוקים שאנו מייבאים מהארץ, עמל הצוות על הכנת תוכנית בלתי נשכחת, בחירת הטיולים האיכותיים ביותר, והכנת החוברות והתוכניות החסידיות שיותירו על הילדים רושם שילווה אותם לאורך כל השנה, כמיטב המסורת של 'שלוחים שטעטל'".

בימים אלו, נעשים ההכנות האחרונות לקראת פתיחת מחנות החורף 'שלוחים שטעטל'. שלוחים המעוניינים לרשום את ילדיהם, או בדבר פרטים נוספים מוזמנים להיכנס לאתר הקעמפ: shluchimshtetl.com
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.