מערכת COL | יום י"א כסלו ה׳תשע״ח 29.11.2017

הבשורה לאנ"ש: "ביטוח בריאות קולקטיבי" (קבוצתי)

"אנשים משפשפים עיניים כשאני מציג את טבלת המחירים" אומר ר' יוסף שמעון חסיד חב"ד וסמנכ"ל "גפן בס"ד" ● מדובר בהפרש של כ-50% ומעלה ממחיר ביטוח באופן פרטי (!) לצד פוליסה רחבה ואיכותית במיוחד ● אנ"ש כקבוצה על כל יתרונותיה ● חב"ד מתעוררת: די למגביות! ● לפרטים מלאים
הבשורה לאנ
"מתנה מדהימה", זהו הכינוי שתשמעו מפי רבים על הפוליסה של "ביטוח הבריאות הקולקטיבי לאנ"ש", ששברה שוויון בכל מה שקשור להצעות השונות של ביטוחי הבריאות הפרטיים.
"זכינו להביא 'מגה בשורה' לאנ"ש", אומר ר' יוסף שמעון שיחי', חסיד חב"ד מובהק תושב נתניה, וסמנכ"ל תאגיד הביטוחים 'גפן בס"ד'. "יהיו שיקראו לזה 'בשורה' ויהיו מבינים בתחום שיגדירו את זה ממש כ'מתנה'. מדובר בביטוח הבריאות הקולקטיבי (קבוצתי) לאנ"ש, שאין דומה לו בכל היבט ועניין".

מדובר אכן בהצעה ייחודית הנקראת "ביטוח קולקטיבי", אך החידוש של ה'קולקטיב' הוא לא פרי הגאונות של 'גפן בס"ד'. ההסכם הזה קיים אצל כל הגופים הגדולים במשק, החל מחברת החשמל, טבע, עיריות וכד' ועד לקהילות גדולות שלא מתפשרות על בריאות בני הקהילה, כמו גור, בעלז ועוד.

"אין שום סיבה בעולם שחסיד חב"ד יוותר על היתרון הכלכלי של ביטוח ה'קולקטיב', וחשוב להבין שמלבד יתרון זה יש בו כמה וכמה יתרונות חשובות". מבהיר הסמנכ"ל שמעון.
הרעיון של הביטוח הקבוצתי מתבסס על איחוד מבוטחים רבים תחת פוליסה אחידה. המהלך מוכר ע"י משרד האוצר שמקצץ מהעמלות של סוכן הביטוח ומהפרמיה הגדולה, כך שיש הצעה מדהימה של מחיר בהוזלה ענקית, למרות שהפוליסה היא רחבה ואיכותית במיוחד.

המחיר, הפוליסה ועוד...
"אנשים משפשפים עיניים כשאני מציג את טבלת המחירים" אומר שמעון בחיוך, " הלקוחות עוצרים נשימה. הם רואים שחור על גבי לבן שיש הפרש של כ-50% מכזו פוליסה הנמכרת באופן פרטי, כולם שואלים "איך זה יכול להיות"?...

כאמור, ההסבר לפרמיה הנמוכה הוא פשוט מאוד, כשיש אלפי מבוטחים תחת פוליסה אחת, חברת הביטוח מכירה בכך כ"ביטוח קולקטיבי" (קבוצתי), מה שמעניק את המחיר הייחודי.
"העובדה שהמחיר כ"כ זול, גם מאפשרת לנו לחתום על פוליסה רחבה במיוחד, הכוללת סעיפים רבים שהרבה לא היו מפרגנים לעצמם, אך כשמדובר בכזה מחיר נמוך – זה בהחלט מתנה שלא ניתן לוותר עליה".

מלבד המחיר הנמוך והפוליסה הרחבה, יש שני היבטים נוספים שלא קל לדלג עליהם:
א. עוצמת הקולקטיב מול חברת הביטוח.
ב. שמירה על דיסקרטיות מול המבוטחים.
א. "ברור שיש הבדל מול חברת הביטוח, אם יש לך ביטוח באופן פרטי או שיש לך גב עוצמתי יחד עם עוד אלפי משפחות. כשדורשים משהו ש'בתחום האפור', או שתובעים מחברת הביטוח וזה לא הולך קל, אם המדובר במבוטח ב'קולקטיב' עוצמתי המאגד אלפי נפשות – אין ספק שהיחס של חברת הביטוח הוא הרבה יותר ברצינות ובכובד ראש".

ב. סמנכ"ל 'גפן בס"ד' מצביע על פלטפורמת המשרד העומדת לשירות אנ"ש, "אין אף אחד מאנ"ש הקשור לנושא התביעות מול חברת הביטוח", בינינו, זהו אכן יתרון גדול המעניק דיסקרטיות גדולה לכל מי שלא נעים לו לפנות על בעיות רפואיות שונות שהצנעה יפה להן.
"מאידך, בתקופה האחרונה נכנס לצוות שלנו איש יקר, ר' אריה לייב כהן, שבעקבות עברו הרפואי החליט להקדיש את כוחותיו ומאמציו להטמעת הערך הגדול של 'ביטוח הבריאות'" מספר שמעון, "ר' אריה הינו אחראי שיווק ומכירות אנ"ש המוכר לציבור, שמצרף לקוחות לביטוח הקולקטיבי, וניתן להיעזר בו בקבלת אינפורמציה ורישום, מתוך מאור פנים וסבלנות האופיינית לו".

כבר כמה שנים ה'קולקטיב' לשירות חב"ד?
הבשורה הזו קיימת כבר כ-5 שנים. גל ההצטרפות מעצים וגדל מסיבה פשוטה: מיום ליום חודר לתודעת הציבור הערך הייחודי של המוצר. לא כולם הבינו בשעתו את היתרונות הגדולים, אך ככל שחולף הזמן, רבים מבינים את המשמעות העצומה.

מאידך, גם הסמנכ"ל מודה שיש התעוררות גדולה בציבור החב"די בחצי שנה האחרונה. הציבור הפנים את הנחיצות הגדולה בעקות כמה מהמקרים שהיו, בהם כולנו התוועדנו אליהם מתוך צורך לעמוד לימין החולים והמשפחות. הציבור הבין כי אין מנוס, וחובת ההשתדלות היא לרכוש ביטוח בריאות לכל המשפחה.

"לצד הרבנים שליט"א ועסקני הקהילה, גם אני קורא לכל אחד ואחד מחב"ד, אל תחמיץ את הצעת הביטוח הטובה והיחודית לאנ"ש" אומר ר' יוסף שמעון בפסקנות, "מגיעים אלינו לא מעט אנשים ועסקנים אחר שכבר חלה מישהו ל"ע, ומתחננים שנצרף אתם לביטוח הבריאות, אבל כמובן זה בלתי אפשרי. אני אומר ומדגיש באופן ברור, כל מי שאין לו ביטוח בריאות – שכבר עכשיו ידאג לבריאותו ולבריאות משפחתו, מתוך תפילה וייחול לבריאות איתנה ושלא נזדקק לכך".

ביטוחי חיים:

ר' יוסף שמעון, האם יש עדיפות לרכוש "ביטוח חיים" אצלכם? למה שלא נצטרף ל'ערבים' למשל?
התשובה מאוד פשוטה לכל מי שמבין את עיקרי התנאים.
אצל חברת ביטוח הכללים הם 'שחור לבן'. בכל מקרה מוות – יש ביטוח חיים. חד וחלק. לא תמצאו שם הגדרות של "לצורך חתונה" ואין השתמטויות בנוסח "אין צורך לתת ליתומים כי יש מקור הכנסה אחר" וכדומה. במקומות שונים של קרנות התנאים הם מגבילים ויוצרים אי ודאיות לסכום המדובר, תוך כדי שמועות על יתומים שלא זכו לקבל את הסכום הנחוץ מפאת הגבלות כל שהן הכתובות בהסכם.

שמעון מציין כי "אלו שכבר בגיל מתבגר בהם אין ילדים קטנים בבית, ואילו המחיר בחברת הביטוח היא גבוהה משמעותית – להם יתכן ויש העדפה לקרנות השונות".

ולמה דווקא ב'גפן בס"ד'?
אנחנו שמחים לבשר כי הצלחנו ב'גפן בס"ד' להביא את ההצעות הטובות ביותר לטובת אנ"ש, ומדובר בהנחות משמעותיות ביותר שאינם בנמצא בשוק הכללי. הדבר נובע מהעוצמה של גפן בס"ד מול חברות הביטוח ומכאן היכולת לקבל ביטוחי חיים בתנאים ייחודיים.

"ישנן הצעות שונות של ביטוחי חיים בהנחות, אבל חשוב להדגיש ולוודא שההנחה צריכה להיות לכל אורך חיי הפוליסה ולא רק לתקופת התחלה".
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.