מערכת COL | יום ה' כסלו ה׳תשע״ח 23.11.2017

הבאנקעט העוצמתי שחתם את קעמפ צעירי השלוחים • גלריית ענק

כמאתיים שלוחים צעירים דוברי עברית, התאספו ביום ראשון באולם ה'ליובאוויטשער ישיבה' לבאנקעט החיתום של כינוס צעירי השלוחים העולמי, המאורגן מדי שנה ע"י 'משרד השלוחים' • במשך כשלוש שעות השתתפו השלוחים הצעירים בתכנית מגוונת ומושקעת, האזינו לנאומים חוצבי להבות ועלו זה אחר זה במעמד ה'ראל-קול' העוצמתי שחתם את הערב • צפו בגלריית ענק מאת הצלם הת' שניאור שיף • באנקעט השלוחים הצעירים
הבאנקעט העוצמתי שחתם את קעמפ צעירי השלוחים • גלריית ענק
צילום: הת' שניאור שיף
באנקעט כינוס השלוחים העולמי, שהתקיים ביום ראשון, חתם את אירועי כינוס השלוחים. מהבאנקעט, שהתקיים בניו ג'רסי, יצאו השלוחים עם מטרה אחת, אותה הגדיר הרבי עצמו 'לכבוש את העולם עם יהדות'.

אך גם במקום אחר, התקיים באנקעט לכינוס של שלוחים. באנקעט כינוס השלוחים הצעירים העולמי. למעלה מאלף שלוחים צעירים הסבו יחד סביב שלחנות, יחד עם אחיהם לשליחות מרחבי העולם, למעמד הסיום של 'קעמפ צעירי השלוחים' המתקיים, כמידי שנה, על ידי 'משרד השלוחים'.
בד בבד, התכנסו בנפרד, כמאתיים השלוחים הצעירים, מסיימי הקעמפ לדוברי עברית, לתוכנית מיוחדת ומושקעת, באולם ה'ליובאוויטשער ישיבה' בקראון הייטס.

ה'באנקעט', שעמד בסימן 'שלוחים צעירים', המחיש, באמצעות תוכנית מיוחדת ומושקעת על כל פרטיה, משולבת באמצעים ויזואלים, את כוחם ויכולתם של השלוחים הצעירים הללו, דווקא היות והם צעירים.

גולת הכותרת הייתה ללא ספק מעמד ה"רול-קול" העוצמתי. בזה אחר זה עלו השלוחים הצעירים על כתפי מדריכיהם, כששאר חבריהם ממדינות העולם מצדיעים להם בריקודים סוערים.

חדורים ברגש עז על הזכות האדירה ליטול חלק בצבא השלוחים, יצאו השלוחים הצעירים חזרה למקום שליחותם, לחיי השגרה המיוחדים שלהם, כשהמטרה ברורה וחדורה - "לקבל פני משיח צדקנו", נאו!

צילום: התמ' שניאור שיף
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.