מערכת COL | יום ה' כסלו ה׳תשע״ח 23.11.2017

'הולך חסיד, אוכל חסיד, ישן חסיד', גרסת 'צעירי השלוחים' • גלריה

מאות ילדי 'דוויזיית עברית' - השם האמריקאי של פלוגת דוברי העברית בקעמפ - נהנו במשך שלשת ימי הקעמפ משלל חוויות, תוכניות ופעילויות שתפקידם העיקרי היה להעצים בהם את תחושת השליחות ואת יכולותיהם בתחום הפצת המעיינות דווקא כילדים צעירים. גלריה נרחבת, 100 תמונות • צפו בגלריה תוססת
'הולך חסיד, אוכל חסיד, ישן חסיד', גרסת 'צעירי השלוחים' • גלריה
צילום: הת' שניאור זלמן שיף

קעמפ צעירי השלוחים העולמי. שם ייחודי לקעמפ ייחודי, ובעיקר לילדים ייחודיים.
מאות ילדי 'דוויזיית עברית' - השם האמריקאי של פלוגת דוברי העברית בקעמפ - נהנו במשך שלשת ימי הקעמפ משלל חוויות, תוכניות ופעילויות שתפקידם העיקרי היה להעצים בהם את תחושת השליחות ואת יכולותיהם בתחום הפצת המעיינות דווקא כילדים צעירים. הקעמפ, שנמשך שלושה ימים, התקיים כמידי שנה, על ידי 'משרד השלוחים' האמון על פעולות רבות שמטרתן סיוע בחינוך ילדים השלוחים.

כל חייל, שליח צעיר, סיים את הקעמפ בתחושות מעורבות, מחד צער על סיומו, ומאידך רצון לשוב לשליחותו, מתוך מרץ מחודש, ולאחר קבלת החלטות טובות אודות הנהגתו, כלפי עצמו, וכלפי הזולת.

אין ספק, שבן של שליח, שהוא הינו שליח בפני עצמו, עשוי מחומר מיוחד. די לראות את התנהגותו בעת משחקו, טיולו, כדי להבין, כי לפניך עומד ילד שכל הוויתו היא 'שליחות', להוות דוגמה חיה לסביבה, וכפי שאומר הפתגם ב'היום יום' 'והנה חסידים הינם שלוחי הרבי, של אדמו"ר הזקן, וכשפועלים - מקושרים, ואזי הוא מקושר בכל: הולך חסיד, אוכל חסיד, ישן חסיד'.

הצלם הת' שניאור שיף מתכבד להגיש בפני קהל הגולשים גלריית תמונות, מהווית ה'הולך חסיד, אוכל חסיד, ישן חסיד', בגרסת קעמפ צעירי השלוחים.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.