מערכת COL | יום י"ט אלול ה׳תשע״ז 10.09.2017

מגיע לכל ילד שלפחות אחד ההורים שלו יהיה בבית

כל ילד זקוק להורה בבית! בין אם יש לך ילדים ובין אם לאו, ישנם דברים שאינם דורשים הרבה הסבר. כל ילד זקוק להורים ● בכדי שילדים יגדלו בצורה בריאה, עם בטחון עצמי, ומתוך יציבות, הם זקוקים לתמיכה והדרכה של אב ואם ● ילדי משפחת איידלמאן אינם שונים מכל יתר הילדים בכהוא-זה. אבל לדאבוננו, אמם נפטרה, והעסק של אביהם שהוקם רק לפני שנים מועטות, נמצא עדיין בשלבי צמיחה הדורשים משאבים רבים ● עד לאחרונה המשאבים המושקעים בעסק היו בעיקר שעות עבודתו של שמואל שי' ● מיזם זה מתאפשר הודות לחברי הקבוצה שפעלו ותמכו בקרן עבור משפחתה של​ מרת דבורה פייגא ע"ה איידלמאן, ​(​בת הרב החסיד שמעון הכהן ושושנה פרידמן​) ● לכתבה המלאה
מגיע לכל ילד שלפחות אחד ההורים שלו יהיה בבית
בין אם יש לך ילדים, ובין אם לאו, ישנם דברים שאינם דורשים הרבה הסבר. כל ילד זקוק להורים! בכדי שילדים יגדלו בצורה בריאה, עם בטחון עצמי, ומתוך יציבות, הם זקוקים לתמיכה והדרכה של אב ואם.

ברוב הבתים, הדבר מובן מאליו, ולפעמים אף פשוט. לפעמים אבי המשפחה מעניק לילדים את צרכיהם, ולפעמים האם היא זו שמספקת את הצורך הטבעי של הילדים. בין אם זה נשיקה, חיבוק או חיוך, ובין אם זו עזרה בשיעורי הבית, הדרכה, הכוונה או תמיכה.

ילדי משפחת איידלמאן אינם שונים מכל יתר הילדים בכהוא-זה. אבל לדאבוננו, אמם נפטרה, והעסק של אביהם שהוקם רק לפני שנים מועטות, נמצא עדיין בשלבי צמיחה הדורשים משאבים רבים. עד לאחרונה המשאבים המושקעים בעסק היו בעיקר שעות עבודתו של שמואל שי'.

אסור שאף אחד יצטרך לבחור בין הורות בריאה – שפירושה זמן בבית בשעה שהילדים צריכים הורה, לבין האפשרות לפרנס את המשפחה בכבוד. אסור לנו, כקהילה, כחסידים איין משפחה, כאחים, לאפשר לבחירה הזו להפוך מסיוט למציאות!

בואו נעצום את עינינו לדקה ונחשוב. אדם שהשקיע עד לאחרונה בין 9 ל-14 שעות ביממה בעסק שלו (וכמובן שבתור ראש משפחה חסידי וירא שמים, הקדיש גם זמן מתאים ללימוד ולתפילה) בזמן שאשתו היתה בבית עם הילדים. עד איזו שעה בבוקר הוא צריך להיות בבית עם הילדים? באיזו שעה הוא צריך להגיע הביתה מעבודתו, עם ראש פנוי לצרכי הבית והילדים? ומה קורה כאשר מפעם לפעם צריך לקחת יום חופש מהעסק על מנת להתעסק בצרכים של אחד הילדים?

כעת, בואו נפקח את עינינו וכל אחד יחליט בעצמו מה יהי' חלקנו (באופן שמתורגם לסכום כסף שיכול להשפיע), במאמץ להבטיח שכל מה שצריך לקרות עבור המשפחה, אכן יקרה, והילדים יגדלו באופן הכי טוב עם אב תומך עבור כל צרכיהם. כעת, כל תרומה מוכפלת!

בהזדמנות זו נודה לחברי הקבוצה שפעלו ותמכו בקרן עבור משפחתה של​ מרת דבורה פייגא ע"ה איידלמאן, ​(​בת הרב החסיד שמעון הכהן ושושנה פרידמן​). ​

https://unidy.org/eidelmanfund

לשאלות, בקשות או הערות נא לשלוח דוא"ל ל: [email protected]

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.